• 58 57:31
    Petrovice

Video

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 5:4
branky: 28. Kryštof Malina, 42. Petr Vítovec, 44. Jakub Molin, 49. Petr Vítovec, 49. Michal Kozelský - 22. Denis Kubiczek, 38. Petr Popala, 45. Ondřej Firda, 54. Jakub Nota; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Ivo Sikora 21 - Pavel Kulla 22; po třetinách: 0:0, 1:2, 4:2
60:00 Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér): To je šílené když se hrajete do kopce, ale když šlapete sjezdovku. No první třetina taktické, druhá už lepší ale pořád ty samé inkasované branky, kdy si nepohlídáme osobně hráče. Třetí třetina to tam začlo konečně padat, začlo se bojovat, začli jsme se radovat z maličkostí, je to strašně dobrý pocit vyhrát za 3 body, mám radost. Přesvědčili jsme se že to jde, a ono to půjde. Díky
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): Jedním slovem hnus! Dvě třetiny absolutně bez pohybu, bez nasazení. Vrcholem byla naše přesilovka, kdy si nenahrajeme a navíc inkasujeme. Musíme se zvednout, ale aby k tomu došlu, musí si kluci uvědomit, že je třeba tomu dát víc, a to jak na tréninku, tak v samotném zápase. Gratuluji domácím k bodům, díky rozhodčím a divákům.
55:51 Slovan si drží u sebe míček
55:24 Vyloučen hráč #33 Petr Vítovec družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost
55:24 Vyloučen hráč #12 Denis Kubiczek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
53:33 Vzduch mezi týmy houstne
53:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #18 Dominik Chvastek (5:4)
52:15 Slovan maká a tlačí na Petrovice
49:33 Charvát si krásně poradil s přihrávkou a střelou z první trefil brankáře
48:40 GÓL TJ Slovan Havířov! 5:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #77 Michal Kozelský, asistoval #64 Kryštof Fusek (5:3)
48:19 GÓL TJ Slovan Havířov! 4:3
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec bez asistence (4:3)
48:10 Vítovec si šikovně vybojoval míček a vstřelil jej do prázdné brány
47:44 Petrovice mají zpátky přesilovou formaci
47:16 Slovan si stále drží míček, ikdyž jsou v oslabení
46:45 Molin získal míček a společně s Fuskem míří k bráně
46:13 Vyloučen hráč #40 Denis Kukla družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání
46:13 Petrovice jsou v přesile
44:40 Hromádka těsně minul bránu
44:00 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #67 Radim Heiser (3:3)
43:28 GÓL TJ Slovan Havířov! 3:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #18 Jakub Molin, asistoval #10 Martin Sedláček (3:2)
42:37 Petrovice si vybojovaly míček a míří na bránu, kde vše zachraňuje Sikora
41:07 GÓL TJ Slovan Havířov! 2:2
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #33 Petr Vítovec, asistoval #15 Šimon Soukup (2:2)
40:00 Buly získal Slovan
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny
38:05 Drong prokličkoval mezi hráči, ale zakončení mu byla znemožněno
37:01 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #87 Petr Popala, asistoval #5 Ondřej Firda (1:2)
36:18 Kozelskému byla ztížena cesta k bráně nedovoleným vrážením do zad
33:49 Molin minul bránu
33:05 Petrovice rozehrávaly z rohu a při výjezdu byly zablokovány obranou
27:43 GÓL TJ Slovan Havířov! 1:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #35 Kryštof Malina, asistoval #64 Kryštof Fusek (1:1)
26:33 Slovan se do 2. třetiny trochu probral a přitvrdili
24:33 Charvát vyhrál souboj a zakončuje střelou do tyče
21:58 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #8 Roman Oborák (0:1)
20:00 Buly získal Slovan
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:25 Slovane je v plném počtu
19:00 Právě probíhá poslední munita první třetiny
17:25 Vyloučen hráč #73 Dominik Vinárek družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za vysoká florbalka
17:25 Petrovice zaujímají přesilovou formaci
15:05 Siora zachránil situaci, kdy se Petrovicím povedlo dostat blízko k bráně
13:30 Vitásek vystřelil krásnou střelu do šibenice, ale brankář stihl zareagovat
12:42 Sikora skvěle zvládl vychytat střelu z první
12:06 Petrovice zvládly s přehledem souboj v rohu
11:10 Molin se pokusil vystřelit na bránu, avšak minul
10:36 na hřišti se nedějí žádné velké akce a spíše se hra přelévá ze strany na stranu
08:26 Týmy nekladou důraz do útoku
06:40 Hra je vcelku ospalá bez velkých akcí
04:55 Petrovice čekají na správný moment pro útok
02:25 Oba týmy začaly hru v plném tempu
00:00 Úvodní buly získaly Petrovice