• 60 59:04
    2
    Daniel FLAŠAR

FBC Intevo Třinec - Z.F.K. Petrovice 4:10
branky: 16. Ondřej Drong, 18. Jan Janáč, 45. Pavel Lasota, 46. Jan Kováč - 1. Jakub Nota, 12. Jakub Nota, 13. Dominik Chvastek, 17. Ondřej Firda, 18. Roman Oborák, 29. Jakub Nota, 37. Vojtěch Mrkva, 37. Roman Oborák, 39. Petr Horák, 40. Roman Oborák; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 4:7; využití: 2:1; diváků: 204; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 32 - Pavel Kulla 24, Dominik Škuta 1; po třetinách: 2:5, 0:5, 2:0
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Popravdě jsem čekal, že ta nováčkovská facka přijde mnohem dříve než v 5.kole. Paradoxní je, že jsme nehráli úplně špatně, ale to proměňováním šancí soupeře, to bylo dnes na vysoké úrovni. Dnešní prohru vnímám jako tu, která nás může hrozně moc zase naučit. Gratuluji soupeři a děkuji fanouškům, že s námi byli až do konce. Je na čase tu sérii proher přerušit!
60:00 Komentář hostů Vlček Martin (Trenér): V první třetině jsme si výrazně pomohli v oslabení, kdy se nám podařilo 2x skórovat. Druhá třetina byla takřka ideální, v té jsme rozhodli zápas. Hodnotit poslední část už nemá smysl, velká část týmu už byla hlavami někde jinde. Jediné negativum je zbytečný počet vyloučených. Děkujeme domácím za zápas, díky rozhodčím a zejména výborným divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:37 Bajtek zapomněl seřídit mušku a přestřeluje
59:04 Vyloučen hráč #68 Daniel Flašar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
59:03 Na závěr utkání přesilovka pro Třinec
58:21 Timeout Z.F.K. Petrovice
58:21 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dominik Škuta družstva Z.F.K. Petrovice
58:12 Nádherná klička Ondřeje Dronga!!!
56:23 Po nepříjemné srážce zůstal Badura ležet a odchází na střídačku za pomoci svých spoluhráču
55:53 Vyloučen hráč #7 Petr Horák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
54:51 Přihrávku na téměř jistý gól hasí Bajtek
54:34 Petrovice překombinovaly přečíslení a na míčku jsou domácí
53:52 Drong našel přihrávkou volného Tomiczka, ten prověřil gólmana prudkou střelou
53:02 Střelu Homoly kryje Piško!!!
52:11 Přesilovka zůstava nevyužitá, pokračuje se v plném počtu na obou stranách
50:29 Kulla zázračným způsobem vychytává Kupczaka
50:28 Trestné střílení družstva FBC Intevo Třinec neproměnil #22 Dominik Kupczak.
50:27 Kupczak se dostal v úniku až ke střele, byl však faulovaný a proto je nařízeno trestné střílení
49:58 Třinec jde do tří!
49:57 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za držení
49:10 Hráči se jdou zchladit za hrubost a hra pokračuje ve čtyřech na obou stranách.
49:06 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
49:06 Vyloučen hráč #4 Lukáš Homola družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
48:34 Přesilovku hostů mají domácí úspěšně pod kontrolou
47:26 Výhoz Piška zachycují hosté
46:50 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
46:49 Trochu zbytečný faul na straně Třince vede k přesilové hře pro hosty
45:59 Pohotový a důležitý zákrok pro Piška!
45:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #44 Jan Kováč bez asistence (4:10)
45:21 Po střelé Kováče naděje Třince stále žijou
44:24 Lasota prostřelil vše i gólmana!
44:23 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #96 Pavel Lasota bez asistence (3:10)
42:09 Třinecká kombinace končí střelou za mantinel, na míčku jsou Petrovice
40:56 Szkanderovu střelu zastavuje blok
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:42 Badurovu střelu chytá Kulla!
39:28 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (2:10)
39:23 Petrovicím v dnešním utkání vychází doslova vše, zatím co Třinec se celkem trápí
38:05 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:9
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #67 Radim Heiser (2:9)
38:05 S brankami Petrovic se doslova roztrhl pytel
36:59 Roman Oborák prostřeluje Piška na bližší tyč
36:58 Timeout FBC Intevo Třinec
36:58 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:8
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #19 Jakub Nota (2:8)
36:12 Nedáš dostaneš ....
36:11 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #13 Vojtěch Mrkva, asistoval #66 Filip Michejda (2:7)
35:27 Třinci chybí klid na hokejkách, většina akci tak končí už v úvodu
34:36 Protiútok hostů zastavuje Kováč
33:46 Ze souboje u mantinelu vyšel lépe domácí Tomiczek
32:20 J. Martynek zkusil střelu, následně Badura dorážku, gólman připraven
31:11 Aktivnější na míčku jsou nyní Petrovice
28:57 Už to vypadalo, že Češek překoná Piška, Piško však dobře utěsnil prostor bezi tyči a branou.
28:52 Trestné střílení družstva Z.F.K. Petrovice neproměnil #27 Jakub Češek.
28:51 Rozhodčí nařizují trestné střílení, které za Petrovice provede hráč s číslem 27 Jakub Češek
28:29 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #8 Roman Oborák (2:6)
27:53 Za poslední minutu musel Piško hasít několik nebezpečných střel!!!
27:12 Kombinací hostů zastavuje Kyselý
26:35 Ač se domácí snaží sebevíc recept na hostující obranu ne a ne najít
25:40 Menší nepřesnosti na straně domácích využívají Petrovice
25:15 Šanci hostů opět hasí Piško!
23:23 Petrovice v čele s gólmanem zatím úspěšně blokují většinu třineckých pokusů
22:20 Třinecka přesilovka je za půlkou a zatím bez jediného ohrožení branky
21:55 Drongova střela našla pouze dobře postavený blok
21:19 Vyloučen hráč #8 Roman Oborák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře
20:35 Druhou třetinu zahajují na míčku hosté
20:00 Střely v 1. části: 13:16
17:56 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #17 Jan Daubner (2:5)
17:56 Oborák dostal nabito a poprvé se dnes prosazuje
17:12 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
17:08 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #94 Jan Gawryš Piško (2:4)
17:08 Bleskově využita přesilovka domácích zásluhou Janáče
16:53 Vyloučen hráč #81 Petr Raček družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
16:20 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #67 Radim Heiser (1:4)
16:20 Firda z první našel místo mezi tyčkou a Piškem
15:09 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (1:3)
15:09 Drong vymetá levý růžek branky a snižuje skóre!
14:35 Ve vlastím oslabení se do nebezpečného úniku dostal Oborák
14:06 Vyloučen hráč #17 Jan Daubner družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
13:46 Rozhodčí maji ruce nahoře a Třinec si zahraje další přesilovku
12:12 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #8 Roman Oborák (0:3)
12:12 Studená sprcha pro domácí, Petrovice ukázaly nádhernou kombinací na jejimž konci stál Chvastek, který nedal Piškovi sebemenší šanci.
11:20 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota bez asistence (0:2)
11:20 Nota zachytil přihrávku domácích a navyšuje skóre ve vlastním oslabení
10:58 J. Martynek zkusil střelu, Kulla si připisuje úspěšný zákrok.
10:38 Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:13 Horák našel přihrávkou úplně volného Firda, tomu naštěstí pro domácí střela nesedla
09:21 Chvastek se ocitl sám před domácím bránkářem, úspěšněji z toho souboje vyšel Piško
08:31 Nota prověřil Piškovu pozornost!
07:48 J. Martynek zastavil přihrávku a dostal se až ke střele, nemířil ale přesně a na míčku jsou hosté.
07:13 Filip Sikora nabil Janovskému, ten se však rozhodl pro přihrávku.
05:34 Rozehrávku T. Sikory zachytíl Oborak, který ihned vyrazil do protiútoku, který musel hasit až domací brankář
04:34 Od úvodu zápasu hra ve vysokém tempu na obou stranách.
03:00 Po přihrávce od Kyselého se do velké šance dostal Kupczak, nedokázal však zamířit přesně
00:24 GÓL Z.F.K. Petrovice! 0:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #19 Jakub Nota, asistoval #18 Dominik Chvastek (0:1)
00:24 Petrovice se hned z první šance prosazují, k odraženému míčku po standartní situaci se dostal Nota, který neměl problém trefit prázdnou bránu.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu pro Petrovice
00:00 Vážení diváci, vitáme Vás u 5. kola Národní ligy, ve kterém domácí Třinec vyzve soupeře z nedalekých Petrovic.