• 59 58:27
    2
    zdržování hry

Z.F.K. Petrovice - Zlín Lions 11:6
branky: 2. David Morcinek, 11. Roman Oborák, 28. Petr Horák, 30. Roman Oborák, 32. Radim Heiser, 32. Denis Kubiczek, 37. Dominik Chvastek, 40. Roman Oborák, 44. Ondřej Firda, 49. Petr Raček, 53. Lukáš Homola - 12. Vladimír Blažek, 17. Jakub Vít, 19. Daniel Pankuch, 43. Michal Kundrata, 50. Jakub Haša, 58. Michal Kundrata; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Pavel Kulla 33 - Miroslav Steiger 18; po třetinách: 2:3, 6:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Vlček Martin (Trenér): Dneska se odehrálo přesně to, co jsme čekali. Věděli jsme, že přijede běhavý soupeř, ale že kvalita bude na naší straně. V první třetině jsme sice šli dovedení, ale pak jsme přestali běhat a vlastními chybami dostali Zlín do vedení. Druhá část se nám již povedla o poznání lépe a tam jsme zápas rozhodli. Poslední část už s florbalem moc společného neměla - my bránili výsledek a chodili do brejků a hosté útočili. Opět nás podržel Pavlík v bráně. Díky soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): Výpadek ve druhé třetině nás stál lepší výsledek.První a třetí třetina z naší strany solidní. Bohužel se stále trápíme se střeleckou produktivitou a to včetně přesilovek. Pokusíme se tu střeleckou smůlu protrhnout příští týden doma.
60:00 Střely ve 3. části: 11:16
59:59 Střely na branku po třetí třetině 11:16.
58:27 Vyloučen hráč #67 Radim Heiser družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za zdržování hry
57:45 Timeout Zlín Lions
57:45 GÓL Zlín Lions! 11:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #25 Jakub Vít (11:6)
57:45 Hosté si vybírají oddechový čas.
56:00 Soupeři hrají v šesti.
55:35 Atmosféra na hale začíná být poměrně napjatá.
55:24 Vyloučen hráč #27 Jakub Češek družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání
54:44 Hostům se nedaří prorazit silnou obranu domácího týmu.
52:36 GÓL Z.F.K. Petrovice! 11:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #4 Lukáš Homola, asistoval #18 Dominik Chvastek (11:5)
51:00 Dnešní utkání sleduje 45 diváků. Děkujeme za Vaši podporu!
50:20 Morcinek nestihl rychlou nahrávku Horáka. Hosté využívají tuto chybu a jdou do útoku.
49:42 GÓL Zlín Lions! 10:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #25 Jakub Vít (10:5)
49:00 Skvělý zákrok Češka.
48:09 GÓL Z.F.K. Petrovice! 10:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #81 Petr Raček, asistoval #66 Filip Michejda (10:4)
46:59 Souboj před brankou soupeřů skončil pro Oboráka neúspěšně.
46:00 Firda těsně před brankou ztrácí míček.
44:22 Chvastek těsně netrefuje branku.
44:05 Domácí odvrací tlak soupeřů a jdou do útoku.
43:16 GÓL Z.F.K. Petrovice! 9:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #5 Ondřej Firda, asistoval #12 Denis Kubiczek (9:4)
42:42 GÓL Zlín Lions! 8:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #95 Michal Kundrata, asistoval #71 Jakub Haša (8:4)
42:24 Hra probíhá ve vysokém tempu.
42:21 Vyloučen hráč #44 Daniel Pankuch družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
42:18 Firda zmátl soupeře a zmocnil se balónku.
40:05 Buly poslední třetiny zíkávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:59 Střely na branku po druhé třetině 11:11.
39:50 GÓL Z.F.K. Petrovice! 8:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #4 Lukáš Homola (8:3)
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny zápasu.
38:27 Vyloučen hráč #22 František Tvrdoň družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
38:27 Petrovice si hlídají míček, bude následovat vyloučení hráče soupeřů.
37:00 Další výborný zákrok gólmana domácího týmu.
36:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 7:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #18 Dominik Chvastek, asistoval #8 Roman Oborák (7:3)
35:52 Hosté se snaží srovnat skóre, ale brankář domácích výborně zasahuje.
35:05 Hosté svou přesilovou hru nevyužili. Domácí tým se drží balónku a udává tempo hry.
32:28 Vyloučen hráč #66 Filip Michejda družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hrubost
31:14 GÓL Z.F.K. Petrovice! 6:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #12 Denis Kubiczek, asistoval #18 Dominik Chvastek (6:3)
31:07 GÓL Z.F.K. Petrovice! 5:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #67 Radim Heiser, asistoval #4 Lukáš Homola (5:3)
30:55 Brejkovou akci zakončuje Horák bohužel neúspěšně.
29:47 GÓL Z.F.K. Petrovice! 4:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #8 Roman Oborák, asistoval #18 Dominik Chvastek (4:3)
27:30 Hosté okamžitě odpovídají a vytvářejí tlak na branku domácích.
27:18 GÓL Z.F.K. Petrovice! 3:3
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #7 Petr Horák, asistoval #5 Ondřej Firda (3:3)
26:30 Domácí přesilovou hru nevyužili.
25:30 Přesilová hra Petrovic, Oborák těsně minul branku soupěřů.
24:27 Vyloučen hráč #77 Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
23:50 Skvělá obranná práce domacího týmu.
21:53 Rychlá akce hostů končí neúspěšně.
21:00 Hosté ubránili rychlou střelu Oboráka.
20:05 Buly v druhé třetině získávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:59 Střely na branku po první třetině 7:12.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:51 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #44 Daniel Pankuch, asistoval #25 Jakub Vít (2:3)
16:59 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Jakub Vít, asistoval #77 Filip Horník (2:2)
15:50 Chalabala těsně minul branku domácích.
14:30 Hosté se zmocnili balónku, akce končí autem.
13:50 Výborný zákrok domácího gólmana.
12:20 Po rychlé brejkové akci Vít minul.
11:39 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (2:1)
10:21 GÓL Z.F.K. Petrovice! 2:0
08:30 Hra pokračuje v poměrně rychlém tempu.
06:50 Povedený zákrok Petrovic končí bez gólu.
03:45 Domácí útok ubránili.
02:35 Hosté se zmocnili míčku a jdou do útoku.
01:46 GÓL Z.F.K. Petrovice! 1:0
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil #22 David Morcinek, asistoval #5 Ondřej Firda (1:0)
00:10 Úvodní buly vybojovali hosté.