8:5
    Michal VOJTÍŠEK
    (Vojtíšek)

Panthers Praha - SK Florbal Benešov 8:5
branky: 3. Josef Nový, 11. Matěj Vavroušek, 37. David Zelinka, 50. Matouš Hrubý, 58. Josef Nový, 59. Jan Kšír, 59. Petr Škoda, 60. Jan Kšír - 4. Albert Půlpán, 9. Petr Tůma, 16. Miloš Vojtíšek, 58. Martin Šimek, 60. Michal Vojtíšek; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Jan Buzík 19 - Ondřej Hnátek 25; po třetinách: 2:3, 1:0, 5:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Na dnešní výhru jsme se nadřeli, soupeř hrál na zkušenost, která mu vycházela dvě třetiny. Po vyčerpání sil Benešova jsme získali výhodu, kterou jsme se nebáli využít.  nZároveň bych se chtěl omluvit trenérovi Brožovi, moje reakce byla neadekvátní situaci a do florbalu rozhodně nepatří a nezapadá do kodexu, který se snažíme našim hráčům vštěpit. nDěkuji za zápas a přeji mnoho sil do dalších kol soutěže.
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 15:8
59:25 GÓL SK Florbal Benešov! 8:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (8:5)
59:20 GÓL Panthers Praha! 8:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #91 Matouš Hrubý (8:4)
58:41 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #62 Tomáš Kačer (7:4)
58:28 Hosté zkoušejí vše své možnosti při hře v 6 bez golmana, ale bohužel se jim ani toto nevyplatilo a domácí mají již tří-gólový náskok.
58:02 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #46 Jan Kšír, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (6:4)
57:46 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #25 Petr Škoda (5:4)
57:10 GÓL SK Florbal Benešov! 4:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek bez asistence (4:4)
56:44 Domácí nyní budou muset vydržet v oslabení.
56:43 Timeout SK Florbal Benešov
56:43 Vyloučen hráč #25 Petr Škoda družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:23 Thuhelka mohl nyní dorazit a vyrovnat tak scóre, ale bohužel bez šance.
51:20 Kačer předbíhá všechny na hřišti až k brance, ale šance nekončí gólem ani po dorážce Škody.
49:58 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #65 Matěj Vavroušek (4:3)
49:29 Hra se přesouvá ze strany na stranu, ale na střely zatím velmi těsně vyhrává družstvo domácích.
47:43 Hosté mají šanci ze standartky, ale golman domácích bez potíží střelu chytá.
40:37 Začíná nám poslední třetina, tak uvidíme na kterou stranu se skóre podívá.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:55 Domácím se jejich urputný tlak i tak podařilo přetavit ve vyrovnávající gól. Oba týmy se v poslední přestávce občeství za smířlivého stavu.
39:23 Domácí se snaží skórovat za každou cenu.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:08 Hostující si připravili díky povedené rozehrávce krásnou šanci, která končí za mantinelem.
36:15 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (3:3)
36:15 Hrubý zkouší z posledního, ale střela pouze michne tyčku a až Zelinka proměňuje ze středového pásma.
32:48 Domácí nyní určují tempo hry a má jednu šanci za druhou.
27:07 Hra se elegantně přesunula na druhou stranu, ale domácí bohužel střílí do bloku jednu střelu za druhou.
24:01 Hostující nyní zkouší střelbu z každého postu, ale domácí obrana nepodléhá.
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:49 Domácí zkouší všechny své šance do konce zaznění klaksonu ukončující 1. polovinu.
18:49 Hra se odehrává především na hostující obranné polovině.
16:41 Hrubý nachází nádhernou crossovou nahrávku, ale Wojnarovi míček bohužel sjíždí z čepele.
15:03 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #22 Michal Vojtíšek (2:3)
12:45 Nepřesná nahrávka na obranu teď Panthery málem stála gól z Šimkova braeku
10:47 GÓL Panthers Praha! 2:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (2:2)
10:46 Prokůpek z posledního přesouvá na Wojnara na mantinelu a nachází Vavrouška na středu a máme tu další gól domácích.
08:05 GÓL SK Florbal Benešov! 1:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #7 Martin Šimek (1:2)
08:04 V situaci 2 na 1 na velkém brankovišti Šimek krásně nachází Tůmů, který tak připisuje hostujícím druhou branku
03:48 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #16 Albert Půlpán, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (1:1)
02:00 GÓL Panthers Praha! 1:0
00:02 Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:01 Dámy a pánové vítáme Vás u 16. kola Národní ligy z Rudné