Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

FBC DOŠWICH MILEVSKO - SK Florbal Benešov 7:6
branky: 21. Adam Černý, 26. Daniel Hrůza, 33. Daniel Dolejš, 43. Adam Černý, 53. Petr Dolejš, 58. Daniel Dolejš, 60. Daniel Dolejš - 5. Jakub Sklenář, 15. Petr Tůma, 27. Martin Poláček, 33. Jakub Sklenář, 36. Jakub Sklenář, 53. Martin Šimek; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 117; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 10 - Šimon Zídek 16; po třetinách: 0:2, 3:3, 4:1
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Přesně tohle jsme potřebovali jako sůl. Z naší strany to určitě nebyl nejlepší zápas,ale konečně máme vítezství. Chtěli jsme hrát aktivně a vytvářet tlak na soupeře a to se nám dařilo po celý zápas. Bohužel soupeř nás trestal v efektivitě v zakončení a díky tomu byl pořád o krok dál. Nakonec vše dobře dopadlo a 3 body zůstávají doma.. Děkuji všem fanouškům, kteří nás dotáhly k vítezství. DOŠWICH MILEVSKO <3
60:00 Komentář hostů Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, divácky zajímavé utkání, mělo pro nás hořký konec. Podobné situace se nám opakují často a musíme se z toho ponaučit a hrát kvalitně celý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 9:4
59:55 Timeout SK Florbal Benešov
59:55 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (7:6)
57:03 Tvrdý přístup, tvrdá rána. Došwich 3 minuty před koncem třetiny vyrovnává.
57:02 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:6
55:44 Milevsko si udělalo z branky hostů doslova střelnice. Bohužel všechny střely letěly těsně mimo branku.
53:42 Vyloučen hráč #28 Martin Poláček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za hra rukou
52:47 Hráč hostů Šimek domácího golmana před brankou pěkně potrápil a je z toho pro ně další bod.
52:46 GÓL SK Florbal Benešov! 5:6
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek z trestného střílení (5:6)
52:21 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #22 Petr Dolejš, asistoval #82 Martin Dolejš (5:5)
49:40 Týmy propadávají na míčku a soupeři chyb využívají ve svůj prospěch. Bohužel do konečné fáze střely se většinou už nedostanou.
42:42 Milevský kapitán se nebál sám na bránu a díky němu Došwich dotahuje hosty.
42:41 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #33 David Staněk (4:5)
40:17 Opět se Milevsko ubránilo náporu ze strany hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
39:16 Vyloučen hráč #9 Daniel Hrůza družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
37:17 Vyloučen hráč #88 Kryštof Garreis družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
35:57 A mezi týmy vznikla větší bodová propast.
35:56 GÓL SK Florbal Benešov! 3:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #7 Martin Šimek (3:5)
35:15 Situace ve sportovní hale je opravdu napjatá. Týmy od sebe dělí jen malý rozdíl, hráči k soupeřům přistupují tvrdě a mezi diváky to vře.
32:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #58 Jakub Loskot (3:4)
32:06 GÓL SK Florbal Benešov! 2:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #28 Martin Poláček (2:4)
30:53 Hráči se snaží hru zklidnit a vymýšlet způsoby, jak pokořit soupeřovu obranu.
26:58 GÓL SK Florbal Benešov! 2:3
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #28 Martin Poláček, asistoval #87 Jakub Sklenář (2:3)
25:40 Milevsko vyrazilo tvrdě kupředu a překvapilo soupeře. A máme vyrovnaný stav.
25:39 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #22 Petr Dolejš (2:2)
20:31 Milevsko na začátku druhé třetiny neváhalo a v první půl minutě vstřílí svůj první gol.
20:30 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:5
16:13 Začátek zápasu se hráči drželi více na půlce hostů. Ti ale přidali na důrazů a hra se spíše soustředí na domácí půlce.
14:56 GÓL SK Florbal Benešov! 0:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #63 Petr Tůma, asistoval #16 Albert Půlpán (0:2)
13:25 Nyní si i hosté zažili přesilovku. I přes prudké střely na golmana, ho nedokázali prostřelit.
11:24 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
08:24 I přesto, že se Milevsko drží v útoku, nedaří se jim najít skulinky, kterými by míček za golmana prošel.
04:33 Poté, co Došwich kontrolu nad balónkem, hosté využili šance. Soupeře si povodili a rychle vstřelili gol.
04:32 GÓL SK Florbal Benešov! 0:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #87 Jakub Sklenář, asistoval #14 Ladislav Vorel (0:1)
03:01 Milevsko nasadilo do útoku v přesilovce vše co mohlo. Ale obrana hostů jim odolala.
02:00 Vyloučen hráč #87 Jakub Sklenář družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
00:47 Oba týmy započali utkání velmi rychlým tempem, aby mohli právě oni jako první zakončit.
00:01 A úvodní buly vyhrává milevský tým.