• 60 59:38
    6:10
    ()

TJ Sokol Jaroměř - Florbal TJ Kobylisy 6:10
branky: 5. Michal Janeček, 24. Daniel Kroupa, 33. Filip Krigovský, 36. Michal Nožička, 47. Vojtěch Výborný, 52. Daniel Kroupa - 10. Ondřej Kočí, 15. Matyáš Pik, 29. Vít Komorný, 33. Ondřej Kočí, 39. Tomáš Klouda, 44. David Mühlbach, 52. Matyáš Metoděj Krahulec, 56. Boris Nouzák, 59. Tomáš Klouda, 60. David Mühlbach; rozhodčí: Michal Tichý - Lukáš Žofka; vyloučení: 2 + Tomáš Urban 4:3; využití: 0:0; diváků: 62; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 20, Šimon Špaček 3 - Marek Paleček 29; po třetinách: 1:2, 3:3, 2:5
60:00 Komentář domácích: Dnešní zápas se nikomu nepovedl. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hrdlička Jan (Trenér): Dnešní utkání ve velmi nepřátelské atmosféře, kdy na nás a na rozhodčí furt někdo nadává, se hraje velmi těžce. Zbytečně vyhrocené utkání, kdy jsme nemohli pořádně soupeři odskočit. Naštěstí jsme závěr zvládli a zaslouženě vyhráli. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:38 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach bez asistence (6:10)
59:30 Hra 4 na 4
59:15 Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za opakované přestupky
58:50 Vyloučen hráč #16 Tomáš Urban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2+2 minuty za hrubost
58:08 Jaroměř dostává do prázdné branky od Kloudy
58:07 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:9
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #33 Matyáš Pik (6:9)
56:58 Lhotský sám před brankou nastřeluje tyč Palečkovi branky
56:00 Nouzák střílí na nezahřátého Špačka a navyšuje stav na 8:6
55:59 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:59 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 6:8
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #86 Robert Štipka (6:8)
51:36 Kroupa výbornou volejí snižuje a je to pouze 6:7
51:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #11 Michal Janeček (6:7)
51:12 Krahulec v samostatném úniku prostřeluje Völgyiho, tento gól ho poslal z branky a vystřídá ho jeho kolega Špaček
51:11 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 5:7
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #89 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #28 Jan Pozler (5:7)
51:11 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Šimon Špaček družstva TJ Sokol Jaroměř
50:08 Klouda zkouší backhand, Völgyi svýma rychlýma nohama zachraňuje tým
48:37 Tento zápas se začíná hodně vyhrocovat, to se nám nelíbí
46:53 Sedláček s Výborným využili spolu standartní situaci a snižují na 5:6
46:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #14 Daniel Sedláček (5:6)
45:52 Hejzlar v šanci, netrefuje branku
44:51 Kočí si odnáší zlomenou hokejku, naštěstí má druhou
43:01 Koplikace před brankou hostů vyřešil brankář Paleček. Výborným výhozem našel Kočího, ten nahrál na Mühlbacha. Ten prostřeluje Völgyiho
43:00 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:6
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #21 David Mühlbach, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:6)
38:26 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 4:5
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #68 Tomáš Klouda, asistoval #3 Ondřej Kočí (4:5)
38:26 Kočí nachází nabíhajícího Kloudu a počtvrté navyšuje stav hostů
37:51 Krigovský si vymíchal hráče Kobylis, avšak zakončení nebylo ideální
36:08 Völgyi vychytal samostatný únik Kobylis a drží tak nerozhodný stav
35:57 Nožička po své dlouhé pauze střílí velice důležitou branku
35:56 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička bez asistence (4:4)
35:40 Jaroměř nenechávají Kobylisy vychladnout
35:16 Kroupa na Janečka, Paleček znova připraven
32:57 Pozlar na Kočího a už potřetí dostává svůj tým do vedení
32:56 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 3:4
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #28 Jan Pozler (3:4)
32:41 Janeček našel nabíhajícího Krigovskýho a srovnává stav
32:40 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (3:3)
31:25 Lhotský a Nožička, to je symbióza. Akorát koncovka chybí
30:53 Kroupa střílí, Paleček chytá svojí rukou
28:36 Hejda výborně vypíchnul baón Jaroměře a poslal Komornýho do situace 2 na 1. Komorný šel sám a prostřeluje Völgyiho a dostává už podruhé svůj tým do vedení
28:35 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 2:3
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný, asistoval #39 Tobiáš Hejda (2:3)
27:44 Rychetský střílí, Völgyi chytá svojí helmou
25:53 Kroupa na Hejzlara, trefuje pouze helmu Palečka
24:50 Lhotský doráží Nožičkovu střelu. Trefuje pouze Palečkovu nohu
23:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa z trestného střílení (2:2)
22:39 Kobylisy si taky zahrají přesilovou hru
22:38 Vyloučen hráč #14 Daniel Sedláček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za špatné střídání
22:18 Komorný střílí, Völgyi chytá
20:55 Filip crossovou přihrávkou nahrál odkrytému Kloudovi, ten netrefuje odkrytou branku
20:01 Buly pro Kobylisy
20:00 Střely v 1. části: 9:12
16:34 A dokonce si chvilku zahraje přesilovku Jaroměř
16:33 Vyloučen hráč #16 Mark McIntosh družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání
14:41 Klouda dává nahrávku na Pika, ten střílí do teploměru Völgyiho a dostává svůj tým do vedení
14:40 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:2
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #33 Matyáš Pik, asistoval #68 Tomáš Klouda (1:2)
12:32 Chvíli uvidíme hru 4 na 4
12:31 Vyloučen hráč #21 David Mühlbach družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
11:50 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Výborný družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za opakované přestupky
11:50 Máme tady první vyloučení utkání, Výborný za 2 minuty za opakované přestupky
11:42 Zmatek brankou Kobylis, Výborný nastřeluje tyč. Nakonec je balón na druhé sraně hřišti
10:45 Hosté měli velice dobrou standartní situaci, ale rozehráli tahem a proto bude hrát Jaroměř
09:07 Kočí prostřeluje poprvé Völgyiho a srovnává stav
09:06 GÓL Florbal TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #21 David Mühlbach (1:1)
08:29 Komorný s Krahulcem si vykoupali spolu obranu Jaroměře. Zakončení ale nebylo ideální a Völgyi stále drží svůj tým
05:10 Štipka měl výbornou šanci na srovnání, Dušan vytáhl neskutečný zákrok rukou
04:33 Hejzlar v šanci, Paleček chytá. Ale na dorážky od Janečka a Kroupy neměl šanci.
04:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #71 Daniel Kroupa (1:0)
02:23 Kobylisy měli dobrou situaci před brankou Jaroměře.Trefují blok a Kroupa šel sám na Palečka. Paleček je bezchybný
02:12 Kočí střílí z půlky. Dušan zase připraven
01:45 Hosté nastřelují břevno Jaroměře
01:05 Štipka se dostal do dobré šance. Völgyi v poklidu chytá
00:34 Kroupa na Hejzlara, Hejzlar netrefuje dobře míček
00:01 Buly pro Jaroměř