• 60 59:43
    2
    Marek SVOBODA

SK Florbal Benešov - Florbal Primátor Náchod 5:10
branky: 14. Michal Vojtíšek, 25. Jan Pavlíček, 33. Kryštof Garreis, 36. Miloš Vojtíšek, 46. Martin Šimek - 14. Jonáš Mikšovský, 23. David Špaček, 33. David Špaček, 34. Lukáš Rázl, 35. Matěj Mikšovský, 39. Ondřej Macháček, 45. Ondřej Macháček, 45. Jakub Tlučhoř, 48. Lukáš Prause, 54. Jonáš Mikšovský; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:6; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 27 - Vlastimil Skalický 31; po třetinách: 1:1, 3:5, 1:4
60:00 Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér): Velmi špatný vstup do zápasu, který jsme dnes předvedli je velkým vykřičníkem do zbytku sezony. Věděli jsme co nás čeká a přesto jsme se přizpůsobili soupeřově hře. Nadruhou stranu musím hráče pochválit za reakci ve druhé třetině, kdy jsme hru dokázali zjednodušit a proměňovat šance. Díky tomu jsme zápas vyhráli a odvážíme si důležité 3 body do tabulky a nové zkušenosti. Díky soupeři za utkání a hodně zdaru do zbytku sezony!
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání. Náchod dnes potvrdil svojí pozici v tabulce, ale určitě výsledek neměli zadarmo. První třetina z naší strany byla zvládnutá na výbornou, ale od půlky zápasu jsme i díky smolným gólům tahali za kratší konec. Musíme se poučit a příští zápas zvládnout lépe.
60:00 Střely ve 3. části: 15:9
59:43 Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
59:24 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:01 Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
56:02 Vyloučen hráč #16 Albert Půlpán družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
53:30 Timeout SK Florbal Benešov
53:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:10
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #13 David Špaček (5:10)
53:30 Střídání brankářu na straně Benešova.
52:22 Vyloučen hráč #43 Miloš Vojtíšek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nesportovní chování
52:22 Cituji jednoho z hráčů ,,Stává se tady z toho bramboračka".
51:05 Vojtíšek Michal v možnosti jít sám na bránu, ale byl zastaven na hraně velkého brankviště, tato situace nebyla nijak vyhodnocena.
49:51 Vyloučen hráč #14 Ladislav Vorel družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:53 Náchod měl možnost odskočit Benešovu o pěti brankový rozdíl. Jeden z útočníků však při vstřelení branky stál v malém brankovišti.
47:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:9
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #12 Daniel Kříž (5:9)
45:46 GÓL SK Florbal Benešov! 5:8
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #14 Ladislav Vorel (5:8)
45:21 Poláček z rohu zkouší nahrát Šimkovi před branku, který pouze trefil Sklalického a ten střelu za lehnul.
44:43 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:8
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #49 Jakub Tlučhoř, asistoval #56 Matěj Mikšovský (4:8)
44:19 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:7
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #50 Lukáš Prause (4:7)
42:31 Pulpán v souboji před brankou s Vlášek, který souboj neustál. Pupán ukazuje svoje predizpozice, které má v obraně.
40:08 Náchod vstupuje do třetí třetiny s dvou brankovým rozdílem.
40:01 Benešov hraje na dvě útočné formace uvidíme zda se tento krok vyplatí či nikoliv.
40:00 Střely ve 2. části: 12:16
40:00 Atmosféra dnešního zapásu spíše klidnější díky menší účasti diváků.
39:43 Prause chtěl zabránit výběhu Poláčka, který se pokusil zakončit, ale jeho střela trefila Skalického do helmy.
38:36 Hra je zatím ve vysokém tempu, která vyhovuje oboum týmům.
38:08 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:6
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #36 Filip Knettig (4:6)
37:31 Vyloučen hráč #7 Martin Šimek družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání
35:17 GÓL SK Florbal Benešov! 4:5
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #43 Miloš Vojtíšek, asistoval #14 Ladislav Vorel (4:5)
34:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (3:5)
33:37 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #56 Matěj Mikšovský (3:4)
32:33 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:3)
32:05 GÓL SK Florbal Benešov! 3:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #88 Kryštof Garreis bez asistence (3:2)
32:05 Garreis vybojoval balonek na půlce hřiště, kde pokračoval po levé straně mantynelu. Situaci zakončil střelou, která vymetla pravý růžek branky Náchoda.
24:27 GÓL SK Florbal Benešov! 2:2
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček bez asistence (2:2)
24:27 Benešov nečeká z odezvou dlouho a vyrovnává na 2:2.
24:27 Neskutečná střela Jana Pavlíčka z poloviny hřiště končí v levém horním rohu branky Skalického.
22:09 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #21 Dalibor Vlášek (1:2)
21:56 Mikšovský v rohu mantynelu přihrává Křížovi, který se snaží dorážet do brány domácích, dorážka však končí v rukou mladičkého Hnátka.
20:03 Prvotní bule ve druhé části opět ukořistil Benešov, který má stále pro svůj prosběch přesilovou hru.
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:02 Týmy hrají ve stejném počtu (4 vs 4)
18:48 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
18:30 Balonek na straně Benešova i přes přesilovou hru Náchoda.
17:47 Vyloučen hráč #71 Vojtěch Pavlíček družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za bránění ve hře
13:59 GÓL SK Florbal Benešov! 1:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #43 Miloš Vojtíšek (1:1)
13:21 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1)
11:50 Rozehrávka v rohu hostích pro Benešov. Poláček vyváží balonek a zkouší střelu od mantynelu, ta však trefuje helmu Skalického.
08:40 Balonek v přesilové hře pod kontrolou domácích ty jej vyváží na stranu hostí.
07:18 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
06:37 Knettig zkouší tahanou střelu z poloviny hřiště, bránu však netrefuje.
06:05 Střelecké příležitosti prozatím na obouch stranách.
04:32 Kříž ve střelecké pozici v rohu domácích, ale Hnátek střelu vyráží.
01:56 Střela Poláčka zastavena Mikšovským.
00:02 Prvotní bule ukořistil Benešov .