60
  • 60 59:39
    Patrik MED

TJ Sokol Jaroměř - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4
branky: 44. Michal Janeček, 47. Tomáš Urban, 56. Tomáš Urban - 6. Ondřej Kuhajda, 10. Ondřej Kuhajda, 18. Jakub Šedivý, 24. Jan Huleš; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 4:5 + Šimon Dubský OS; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Dušan Völgyi 21 - Daniel Dolák 36; po třetinách: 0:3, 0:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): První dvě třetiny jsme téměř nebyli na hřišti. Ve třetí třetině jsme konečně začali hrát, co jsme chtěli, ale bohužel už bylo pozdě. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za dobrou atmosféru.
60:00 Komentář hostů Šimek Jakub (Trenér): Důležitá výhra hlavně pro naši psychiku. Soupeř kousal z rychlých útoků. Ve třetí třetině jsme nepřidali branky a Jaroměř naopak svou bojovností před naším brankářem snížila, takže bylo o co hrát až do konce zápasu. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 14:8
59:39 Trestné střílení družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň neproměnil #19 Patrik Med.
57:52 Huleš mířil sám na prázdnou bránu, ale pouze do boční sítě
56:39 Timeout TJ Sokol Jaroměř
55:08 A opět fantastická souhra Hofman na Urbana, která končí gólem
55:07 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Tomáš Urban, asistoval #88 Jiří Hofman (3:4)
54:15 Janeček šel hned po vrácení se z trestné lavice na hřiště sám na gólmana, ale obrana hostí byla úspěšnější
53:16 Horčička výborně forčekoval při vlatním oslbení a ušetřil cenné vteřiny pro svůj tým
52:12 Plzeň má obrovskou příležitostí šanci na odskočení skóre přesilovou hrou
52:04 Vyloučen hráč #11 Michal Janeček družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
51:55 Fantastický Völgi po teči od Šedivého
49:48 Fous krásně vystihl nahrávku hostí, ale poté trefil pouze gólmana hostí
49:11 Lhotský nyní perfektně vystihnul nahrávku hostí, ale sspoluhráči na něj pouze koukali a něšli mu na pomoc
47:31 A konečně vidíme na hřišti navrátilce z marodky Ondřeje Rathouského
46:15 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:4
46:15 Jaroměř po krásné souhře Hofmana s Urbanem snižuje náskok Plzně
45:26 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
45:26 Jaroměř bude nyní mít skvělou příležitost na snížení skóre přesilovou hrou
44:48 Jaroměř po vstřeleném gólu jakoby ožila a presuje svého soupeře
43:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #11 Michal Janeček, asistoval #17 Ondřej Fous (1:4)
43:03 Fous po krásně vystihnuté nahrávce Plzně posunul na Janečka, který nekompromisně zavěsil pod horní břevno
41:52 Lhotskému v obrovké šanci přeskočil míček florbalku
41:13 Hra z obou stran zatím velmi opatrná
40:01 Buly pro Plzeň, ale začíná hrou v oslabení
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:34 Urban v obrovké šanci pouze do břevna
38:36 Vyloučen hráč #37 Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
38:36 Jaroměř si zahraje přesilovou hru 4 na 3
37:39 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
37:39 Vyloučen hráč #88 Šimon Dubský družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - osobní trest
37:39 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
37:08 Janeček opět v samostatném úniku, trefuje pouze do gólmana hostí.
35:42 Krogovský nyní naivně zkoušel zahrát od vlastní brány, naštestí pro Jaroměř Völgi vše likviduje
34:19 Hra nám oproti první třetině výrazně snížíla tempo, ale přibylo mnoho osobních soubojů
32:53 Jaroměř svou první přesilovou hru nevyužila
30:53 Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání
30:53 Vyostřenost hry, znamená první přesilovou hru pro Jaroměř
30:17 V druhé třetině nezaznamujeme žádné technické potíže a hra může normálně pokračovat
29:23 Opět fantastický Völgi, který kryje střelu z crossové nahrávky
28:09 Výborná střela Černého, kterou likviduje brankář hostí
25:32 Hra se nám začíná přiostřovat
23:33 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš bez asistence (0:4)
23:33 Po chybě Hejzlara posílá svůj tým do čtyř-brankového vedení Huleš
23:01 Vyloučen hráč #22 Marek Hejcman družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:01 Uvudíme první možnost přesilové hry na straně hostí
22:16 V druhé třetině sledujeme zatím klidnou hru
20:35 Janeček opět na začátku třetiny a opět v obrovské šanci a opět netrefuje bránu
20:01 Buly pro Jaroměř
20:00 Střely v 1. části: 13:7
17:31 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (0:3)
17:22 Horčička výborně likviduje šanci hostí
11:58 Vyloučen hráč #56 Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost
11:58 Vyloučen hráč #16 Tomáš Urban družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
11:58 Uvidíme hru 4 na 4
11:30 Rolín měl na hokejce obrovkou možnost srovnat, pouze ale do gólmana hostí
10:00 Objevily se technické problémy s časomírou, ale už je vše vyřešeno a může se pokračovat ve hře
09:04 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (0:2)
09:04 Smolný gól pro Völgiho, Kuhajda nastřelil tyč a od Völgiho zad se míček dostal do branky
07:26 Völgi má teď plné ruce práce, Slavie začíná přitvrzovat
07:03 A opět výborný Völgi
06:30 Janeček se výborně a rychle vrátil do obrany a zlikvidoval kontr hostů
05:39 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #99 Jan Huleš (0:1)
05:36 Kotlář nyní výborně forčekoval, ale nedostal se do vhodné pozice na střelu
04:10 Hra se nám začíná oproti začátku uklidňovat
03:57 Štědrý nyní fantastickou nahrávkou našel Huleše, ten ale trefuje dnes fantastického Völgiho
02:58 Výborný zákrok Völgiho
01:24 Mikas teď naivně rozehrál před svojí brankou, ale naštěstí Fous vše vyřešil
00:07 Janeček trestuhodně netrefuje prázdnou bránu
00:01 Buly pro Jaroměř