(Zukal)
  • 65 64:39
    Michal JANEČEK

FBK Atlas Blansko - TJ Sokol Jaroměř 4:3p
branky: 15. Adam Zukal, 31. Jan Videman, 48. Lukáš Kučera, 65. Lukáš Kučera - 19. Filip Krigovský, 20. Tomáš Urban, 23. Jiří Hofman; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Jan Galuszka; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: David Tenora 22 - Dušan Völgyi 24; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 1:0
65:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Vedoucí): Dnešní útkání bylo hodně o osbních soubojích a fyzicky náročné. V první třetině jsme nezačli špatně, ale postupně jsme vypadli ze hry a soupeř nás na konci třetiny trestal. Do druhé třetiny jsme naši hru zlepšili a nepouštěli soupeře tolik do šancí, zajména v předbrankovém prostoru. Třetí třetina přinesla bojovný florbal, plný soubojů. V základné hrací době se nerozhodlo, ale druhý bod navíc jsme dnes na poslední chvíli urvali. My. Děkujeme rozhodčím, soupeři a opět našim skvělým fanouškům, kteří už si vydobili pověst v celé lize! Jedeme dál!# Atlas.ultras
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
65:00 Ukončení prodloužení
64:59 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Adam Zukal (4:3)
64:59 Další Kučisův pleskanec končí v bráně! Bod navíc zůstává v Blansku!!!
64:39 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #11 Michal Janeček.
64:39 Podruhé velmi tvrdý zákrok na hostujícího útočníka, tentokrát ale bude trestné střílení.
63:13 Krutý zákrok na hostující 16, zůstal ale nepotrestán. Vyloučení by se zde nikdo nemohl divit.
62:13 Po střele na každé straně, bez branky.
60:05 Úvodní buly pro Atlas a opatrná rozehrávka.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
58:39 Timeout FBK Atlas Blansko
58:38 Hosté očividně chtějí, aby si Kučera a Zukal půl sezóny nezahráli. Jejich prohřešky ale nejsou odpískány.
57:17 Po timeoutu hostí opět úplně otočené tempo hry a hraje se opatrně.
56:26 Timeout TJ Sokol Jaroměř
54:30 Domácí se zdají být lepším týmem ve třetím dějství dnešního zápasu. Jsou nebezpečnější směrem na bránu a drží více balonek.
53:09 Pěknému florbalu dodávají třešničku domácí fanoušci, kteří už skoro 55 minut neskutečně fandí!
52:27 Hra se z klidné posunula o 100 výkonnostních úrovní výše a jsme svědky rychlého, aktivního a tvrdého florbalu.
49:26 Rozhodčí dnes nechávají hru volněji plynout, což vyostřenosti zápasu moc nepomáhá.
47:40 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #13 Patrik Crla (3:3)
47:40 Kučera to tam krásně pleskl ze vzduchu, golman neměl šanci.
45:35 Mazáč měl vyrovnání na hokejce, střelu z bezprostřední blízkosti ale parádním zákrokem likviduje golman hostí.
43:28 Kučera i Videman se teď po střetu s hostujícími hráči velmi těžko zvedali ze země.
42:22 Třetí třetina započala úplně odlišně od těch prvních dvou, tedy opatrně od obou týmů.
40:05 Kučera s Videmanem se neúspěšně pokusili o zaskočení obrany host ihned po buly - neúspěšně.
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
38:01 Oba týmy dvě šance s nebezpečnými střelami - brankáři mají dnes opravdu dost práce.
36:38 Domácí teď měli sérii útoků a střel na bránu, brankář hostí ale nezklamal a vše chytá.
33:32 Crla při pokusu o střelu zanechal míček za sebou, hostí šli do přečíslení, ale Tenora vytáhl neskutečný zákrok!
30:49 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #15 Jan Videman, asistoval #47 Filip Mazáč (2:3)
30:49 V momentě. kdy jsem začal psát, že se nic moc neděje, padl gól domácích. Hra je ale jinak aktivní, ostrá a přelévá se ze strany na stranu. Pěkný florbal.
25:57 Hra přerušena, hostující hráč 61 se octl na zemi a drží se za rameno. Hra se začíná přiostřovat a mezi některými hráči to začíná být osobní.
24:08 Hosté si velmi snadno nacházejí přechody na půlku domácích po individuálnách chybách.
22:46 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #11 Michal Janeček (1:3)
22:46 Hosté po dorážce z predbrankového prostoru odskakují o další branku.
21:57 Vyloučen hráč #51 Dominik Janík družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
20:50 Druhá třetina začala zhurta, oba týmy už mají na kontě pěknou šanci.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:45 Hra je po dvou gólech hostí zběsilá a všichni hráči běhají úplně všude ve snaze dát další branku.
19:05 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Tomáš Urban, asistoval #24 Vojtěch Výborný (1:2)
19:05 Hosté po prvním gólu přidali hned druhý a zničehonic se obrací stav zápasu.
18:51 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #11 Michal Janeček (1:1)
15:55 Kuba Fedra se nám tu dnes ukázal po nějaké době, ale lítá na hřišti jako splašená střela (jako vždycky).
14:24 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Adam Zukal, asistoval #19 Lukáš Kučera (1:0)
14:24 Adam svůj neproměněný nájezd napravil a domácí jdou do vedení.
12:45 Trestné střílení družstva FBK Atlas Blansko neproměnil #12 Adam Zukal.
12:45 Po sekeře jako kráva na Kučeru jel nájezd Adam Zukal, bohužel míček mu z hole sjel a k zakončení se vůbec nedostal.
12:12 Blansko poslední dvě minuty vytváří velký tlak na hostující bránu. Samotná zakončení zas takový problém pro hostí nejsou.
07:55 Hra je čím dál tvrdší a některé zákroky už smrdí vyloučením.
05:36 Teď zase nebezpeční hosté. Zakončení z "mezikruží" naštěstí kryje Tenora.
04:21 Borek tak tak míjí balónek, který mohl dávat do prázdné brány, a tak je stav stále bezbrankový.
01:57 Na začátku utkání jsme svědky aktivní hry od obou týmů, zatím ale bez branky.