60
  • 60 59:43
    Jaroměř

FBC DOŠWICH MILEVSKO - TJ Sokol Jaroměř 5:6
branky: 19. Daniel Dolejš, 43. Martin Dolejš, 45. Jan Tomaško, 47. Jakub Loskot, 52. Daniel Dolejš - 1. Tomáš Hejzlar, 24. Michal Nožička, 33. Vojtěch Výborný, 47. Tomáš Hejzlar, 54. Jan Kubec, 57. Filip Krigovský; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 136; zásahy brankářů: Miloš Kahoun 15 - Dušan Völgyi 20; po třetinách: 1:1, 0:2, 4:3
60:00 Komentář hostů Klapka Martin (Trenér): Opakování minulého zápasu, který jsme opět dotáhli do vítězného konce. Děkuji klukům, že v tomto počtu zvládli v závěru otočit zápas. Děkuji soupeři za zápas a fanouškům za atmosféru.
60:00 Komentář domácích Jiřík Marek (Trenér): Z naší strany nervózní 2 třetiny. Ve 3 třetině se rapidně zlepšil náš výkon. Dostali jsme do hry pohyb a agresivitu. Zase rozhodla efektivita v zakončení kde je momentálně Jaroměř lepší.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:43 Timeout TJ Sokol Jaroměř
57:43 Domácí hrají bez golmana.
57:41 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
56:03 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #61 Tomáš Hejzlar (5:6)
53:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #69 Jan Kubec, asistoval #73 Jiří Lhotský (5:5)
51:36 Po dlouhé hře ze strany na stranu se Došwich dostal do vedení.
51:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 5:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (5:4)
46:44 Hra ze strany na stranu, rychlé vyrovnání Milevska, potom Jaroměře. Poslední třetina je opravdu napínavá.
46:43 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:4)
46:08 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #99 Marek Čáp (4:3)
44:14 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #47 Jan Tomaško, asistoval #22 Petr Dolejš (3:3)
42:11 Začátek třetí třetiny ve znamení došwihu. Rychlá souhra spoluhráčů a nyní dohání náskok hostů.
42:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #47 Jan Tomaško (2:3)
40:00 Střely ve 2. části: 7:6
39:19 Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hra na zemi
39:19 Vyloučen hráč #29 Adam Černý družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
32:26 Dlouhá vyrovnaná hra na obou stranách. Výborné výjezdy a blokace. I tak se Jaroměř dostala za domácího golmana.
32:25 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #77 Michal Nožička (1:3)
27:27 Domácí pořádají nájezdy na branky hostů. Jejich obrana jim to ale nedovoluje.
23:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #24 Vojtěch Výborný (1:2)
23:24 Zatím vyrovnaný začátek třetiny zlomili hostů, kteří zakončili přesnou střelou do branky.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
18:59 Došwich nevinnou střelou vyrovnává na 1:1 ke konci třetiny.
18:58 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #29 Adam Černý (1:1)
15:29 Domácí skvěle zvládli oslabení, dokonce se dostali i do útoku.
13:23 Vyloučen hráč #23 Jakub Kotrba družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za opakované přestupky
12:57 Hosté se více přistupují k osobním soubojům, často na hranicích faulů, Došwich si to ale nenechá líbit
08:44 Došwich si rozmýšlí své kroky a postupy, Jaroměř brání vyrovnání skóre.
04:51 Milevsko také nasadilo tempo a snaží se co nejvíce střílet na branku, aby dohnalo soupeře.
00:19 Hosté vstoupili do Národní ligy opravdu rychle. Hned v osmnácti vteřinách si připisují první bod.
00:18 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #88 Jiří Hofman (0:1)