• 54 53:40
    2
    Matěj RAPP

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - Florbal Ústí 2:5
branky: 9. Jan Šik, 42. Ondřej Balý - 4. Martin Horn, 32. Martin Horn, 35. Jan Tůma, 46. Jan Vondruška, 50. Aleš Vlach; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Filip Beran 23 - Matěj Dobosz 23; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes obtížné utkání. Po první třetině jsme se konečně dostali do tempa a začal zápas o CE ligu. Nemyslím si, že jsme byli horším týmem. Soupeř potrestal naše fatální chyby a dostal se vždy snadno do vedení. Náš následný tlak a velké množství střelby bohužel nepřineslo vytoužené ovoce. Největším problémem bylo určitě využívání gólových příležitostí. Zítra jedeme do Ústí a dáme do toho všechno. nDěkuji soupeři a přeji poklidnou cestu domů. Stejně tak pořadatelům a fantastickým dívákům obou družstev. Létající velbloudi
60:00 Komentář hostů Merta David (Trenér): Dnes od nás velmi povedený zápas, kdy jsme si vytvořili velké množství gólových šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit a to zejména v první třetině, tudíž mohl být pro nás výsledek ještě lepší, ale jsme rádi, že jsme utkání zvládli. Děkujeme soupeři a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:59 A v dnešním utkání se již nic nestane, ale zítra oba celky čeká odveta na půdě Ústíl.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:57 Míček skákal brankovištěm ústeckých, ale nakonec mezi 3 tyče nezapadl.
58:43 Hornovu střelu sráží Beran do rohu.
58:26 Domácí mají standartku z útočného rohu.
57:28 Čas neúprosně běží a domácím se zatím nedaří změnit skóre ve svůj prospěch.
55:40 Domácí jsou v plném počtu.
55:30 Také Chroustovský přestřeluje.
54:32 Vondruška trefuje tyčku a polovina Rappova vyloučení uplynula.
53:56 Vlach míří nad branku.
53:40 Vyloučen hráč #17 Matěj Rapp družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za bránění ve hře
53:40 Další přesilová hra pro hostující celek.
50:57 Vyčíchlo poslal svou střelu na ústeckého brankáře, ale ani ta do branky neprošla.
50:05 Šikova střela poskočila před Doboszem, ale nakonec si s ní hostující golman poradil.
49:24 Timeout Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA
49:24 GÓL Florbal Ústí! 2:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #36 Jan Vondruška (2:5)
45:33 GÓL Florbal Ústí! 2:4
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #36 Jan Vondruška, asistoval #19 Ondřej Trčka (2:4)
45:33 Další sprcha pro domácí. Ústí opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
44:27 Huml a Lowy v  šanci ve velkém brankovišti, bohužel ale míček skončil na placičku a bude tak následovat buly v rohu.
43:48 Hrabánkovu střelu skoro do branky srazil obránce domácích.
42:23 Domácí jsou hráni svými fanoušky a tak chvilku po golu jsme viděli hezkou střelu Lowyho, která ale byla zblokována.
41:46 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:3
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý bez asistence (2:3)
41:46 Dlouhá kombinace Plzně nakonec přerušena některým z bránících hráčů, ale míček se vyskytl na florbalce Balého a ten trefuje růžek branky.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
39:38 Vondruška pálí z první, ale Beran chytá.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:33 Kubeš se neúspěšně snažil uklidit míček za ležícího Dobosze.
37:22 Šikovu střelu chytá Dobosz.
35:28 Huberovu třelu chytá Beran, na druhé straně i golman hostů úspěšný když na něj pálil Kubeš.
34:50 GÓL Florbal Ústí! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #50 Jan Tůma bez asistence (1:3)
34:50 Tůma posílá míček do levého horního růžku a navyšuje tak náskok Ústí.
32:59 Kubeš teď míček poslal nepřesně na Balého, pro domácí škoda, druhý jmenovaný byl sám před brankou.
31:47 GÓL Florbal Ústí! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn, asistoval #16 Tadeáš Weber (1:2)
31:47 Hosté zahráli přesilovku lépe a opět se dostávají do vedení.
31:07 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za opakované přestupky
31:07 Výhodu přesilové hry si vyzkouší i hosté.
30:10 Na míčku teď kombinují domácí a čekají na příležitost.
29:11 Malý přestřeluje a na míčku jsou opět domácí.
28:29 Po delší době větší šance na straně hostů, ale Beran střelu chroustovského vyráží helmou.
25:17 Hra se přelévá ze strany na stranu, ale oba týmy jsou nepřesné v koncovce.
21:40 Ústí je v plném počtu.
20:44 Ústí se zatím daří všechny střely Plzně srážet do rohů a nebo mimo hřiště.
20:01 Druhá třetína začíná domácí přesilovkou. Ještě 1:40 zbývá z Matějkova trestu.
20:00 Střely v 1. části: 10:11
19:39 Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
16:07 Běžecký souboj vyhrál Papírník.
14:27 Kaasova střela sražena mimo hřiště.
13:09 Huber trefuje břevno.
12:09 Vlach zamířil na reklamní bannery za brankou Plzně.
10:45 Horn a po něm hned Vondruška zkoušeli překonat Berana. Oba neúspěšně.
10:15 Útok hostů zastavují plzešnští obránci.
08:31 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #24 Adam Baxa (1:1)
08:31 A je vyrovnáno. Rapp našel Baxu a ten ještě posunul míček na Šika a ten nekompromisně zavěsil.
05:04 Horn se snažil prosmýknout kolem tyčky, ale byl zastaven Baxou.
04:41 Hubka také nerefuje, ale za brankou Plzně je faulován a hrát tak bude Ústí.
03:45 Vlach netrefuje poodkrytou branku Plzně.
03:00 GÓL Florbal Ústí! 0:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn bez asistence (0:1)
03:00 Z prvního gólu zápasu se nakonec radují hosté. Hned chviličku po buly znovu nebezpečně střílí a Beran vyráží maskou.
00:41 Rapp prověřuje pozornopst Dobosze. Ale plzeňskému bekovi střela příliš nesedla a k brankáři hostů dojel míček po zemi.
00:01 Úvodní buly pro domácí.