• 56 55:33
    2
    Adam KOS

Kanonýři Kladno - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:13
branky: 15. Jakub Dočekal - 5. Vojtěch Bláha, 6. Matyáš Bláha, 12. Daniel Večl, 17. Kosťantyn Šlosar, 19. Matyáš Bláha, 19. Robin Havlina, 21. Vojtěch Bláha, 24. Robin Havlina, 25. Jakub Mühlfait, 27. Štěpán Novák, 31. Štěpán Novák, 42. Matyáš Bláha, 42. Martin Čermák; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 70; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 8, Matěj Adamec 17 - Rudolf Javořík 9; po třetinách: 1:6, 0:5, 0:2
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Výkon Sparty excelentní. My se prostě musíme smířit s tím, že máme momentálně takovou výkonost a úroveň hry, kdy nemůžeme být důstojným soupeřem pro top týmy. Čeká nás tvrdá práce. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář hostů Thompson Oliver-James (Vedoucí): Většinu utkání jsme drželi vysokou úroveň hry a zaslouženě stříleli branky, klukům patří pochvala. Zítra budeme chtít na výkon navázat a zvítězit v posledním utkání kvalifikace. Rád bych poděkoval za fair play soupeři, který přispěl k odvolání vyloučení. Děkujeme za utkání!
60:00 Střely ve 3. části: 3:11
55:33 Vyloučen hráč #7 Adam Kos družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře
50:42 Vyloučen hráč #33 Tobiáš Volf družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
45:30 Čermák ve velké šanci pouze do tyče.
44:24 Karafiát se dostal ke střele, hostující brankář vyráží.
43:50 Půček blokuje střelu hostů a zakládá protiútok.
41:43 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #79 Robin Havlina (1:13)
41:43 Čermák dorazil vlastní střelu a přidává třináctý gól svůho týmu.
41:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #26 Michael Wertheim (1:12)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhravají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 2:15
36:03 Zábranského faul přisoudil hostům přesilovou hru.
36:02 Vyloučen hráč #26 Ondřej Zábranský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání
30:17 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #80 Daniel Večl (1:11)
30:00 Indrova prudká střela proletěla kolem pravé tyčky.
29:05 Sparta ve velké šanci při vlastním oslabení, Frýba jejich akci na poslední chvíli překazil.
27:22 Vyloučen hráč #79 Robin Havlina družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hra rukou
27:22 Kladno si vyzkouší přesilovou hru.
26:56 Adamec si připisuje první zákrok.
26:05 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #33 Jakub Bernat (1:10)
24:16 Mühlfaitovo zakončení končí za zády Hekla, který po deváté inkasované brance opouští branku.
24:15 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (1:9)
24:15 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Matěj Adamec družstva Kanonýři Kladno
23:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:8)
22:45 Havlina zblokoval Čikovu střelu a Sparta vyráží do útoku.
20:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #7 Adam Kos (1:7)
20:30 Hekl vytasil skvěly zákrok broti střele Mühlfaita.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhravají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 5:12
19:57 Andráškovu střelu vyráží Hekl za mantinel.
19:25 Čikův pokus kryje Javořík.
18:26 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #7 Adam Kos (1:6)
18:08 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #16 Jakub Mühlfait (1:5)
16:59 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (1:4)
16:20 Volfova individuální akce končí na hokejce hostů.
15:30 Hauptmannův střelecký pokus z výběhu zblokovali Sparťané.
14:48 GÓL Kanonýři Kladno! 1:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #94 Jakub Dočekal, asistoval #25 Jan Karafiát (1:3)
14:48 Dočekal z otočky snižuje.
12:50 Mühlfait si poradil se třemi domácími hráči, ale následnou střelu poslal pouze do připraveného Hekla.
11:55 Wertheimova střela z poloviny hřiště letěla vysoko nad kladenskou branku.
11:23 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #33 Jakub Bernat (0:3)
09:30 Aktivní press kapitána hostů málem přinesl ovoce. Hekl však svůj tým podržel.
07:08 Kosův střelecký pokus zamířil pouze do bloku Špačka.
05:52 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:2
05:52 M. Bláha od pravého mantinelu navyšuje vedení Sparty.
04:50 Čikova střela končí na bloku hostujícího obránce.
04:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha, asistoval #2 Kosťantyn Šlosar (0:1)
04:04 V. Bláha posílá hosty do vedení.
01:30 Havlina mohl potrestat zaváhání Půčka, míček mu však ve finální fázi sjel z čepele.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhravají hosté.