8:5
    Ondřej SOJÁK
    ()

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbC Respect Hradec Králové 8:5
branky: 9. Matyáš Ostrý, 14. Adam Drga, 19. Václav Čeček, 22. Jakub Wolf, 25. Matyáš Polzer, 27. Mikuláš Weinstein, 55. Aleš Sitař, 60. Ondřej Soják - 13. Vojtěch Vošický, 20. Vítek Ryba, 21. Ondřej Binar, 28. Vítek Ryba, 46. Jakub Wolf; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Radim Tomšík 16 - Erik Zoubek 19; po třetinách: 3:2, 3:2, 2:1
60:00 Komentář hostů Nosek Vojtěch (Asistent trenéra): Z naší strany poměrně kvalitní zápas, kde rozhodovali drobnosti, ve kterých jsme byli horší. Pochvala klukům za zlepšený výkon. I přes krátký čas na regeneraci fyzicky zvládnuté utkání. Připravíme se na příští víkend a budeme doufat, že si zahrajeme o druhé místo.
60:00 Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra): Škaredé utkání z naší strany. Chyběla nám dnes kvalita na hokejkách a tvrdost v soubojích. Naštěstí si odnášíme tři body a příští týden jdeme bojovat o 1. místo. Děkujeme soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:02 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 8:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #29 Ondřej Soják z trestného střílení (8:5)
59:02 Soják si počkal a proměňuje mezi nohy golmana.
59:02 Nájezd domácí.
58:30 Domácí mají balónek pod kontrolou.
57:50 Hosté mají zamčené domácí v jejich obranném pásmu, ale nevytvoří si žádnou větší příležitost.
56:41 Tomsik save.
56:14 Hradec v šesti.
54:15 Timeout FbC Respect Hradec Králové
54:15 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 7:5
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #21 Aleš Sitař, asistoval #29 Ondřej Soják (7:5)
53:44 Po Drgově střele si připisuje zákrok Jiří Bořecký na balkoně.
53:20 Hra se přelívá z jedné strany na druhou.
51:34 Polzer svojí střelou málem sestřelil stativ za bránou hostí.
51:05 Utkání je teď velmi ostré, Ostrý si libuje a zalehl soupeře.
49:50 Tomšík si dopřává čas a nechává si utřít brankoviště.
48:19 Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost
45:35 Tempo utkání se začíná zvedat, fanoušci se probouzí, konečně trochu zajímavý.
45:27 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:5
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #98 Prokop Hanzlík (6:5)
43:15 Utkání bylo na chvíli pozastaveno kvůli diskuzi rozhodčích s trenéry o sporném gólu. Nejprve debatovali domácí, načež byl gól odvolán, což se nelíbilo hostím. Nakonec zůstalo u druhého verdiktu a branka nebyla uznána.
40:50 Hradec začíná třetinu tlakem.
40:01 Buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
37:27 Hra se zastavuje kvůli posunuté brance hostí.
36:25 Došel JC.
35:03 Mrtvá část utkání.
32:55 Drga trefuje masku golmana.
30:30 Gut trefuje tyč.
27:23 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 6:4
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (6:4)
27:23 Domácí robí zbytečné chyby.
26:45 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 6:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #20 Matyáš Ostrý (6:3)
25:17 Brejk hostí zastavuje Tomšík.
24:21 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 5:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #59 Matyáš Polzer, asistoval #62 Vojtěch Gut (5:3)
24:21 Hra byla chvíli nahoru dolu, z čehož vyústil brejk domácích a Polzer prosřeluje na přední.
22:58 Mitáš v dobré střelecké pozici ještě hledal nahrávku do kychyně, ale pouze to zbytečně překombinoval.
21:23 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Vlastní branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf (4:3)
20:12 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:3
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #99 Ondřej Binar, asistoval #82 Vítek Ryba (3:3)
20:12 Domácí zaspali začátek a už je vyrovnáno.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:52 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 3:2
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #32 Filip Brejcha (3:2)
19:52 Ryba z libera trefuje přesně.
18:58 Vyloučen hráč #92 Lukáš Zicha družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
18:58 Zicha zezadu hrabal na balonek neúspěšně.
18:09 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #28 Václav Čeček, asistoval #14 Adam Drga (3:1)
18:09 Čeček propálil vše, co mu stálo v cestě. 3:1
16:52 Druhá lajna Gulls propadla, Tomšík má další dobrý zákrok.
15:50 Dva balonky na hřišti, sudí zachraňuje situaci.
14:59 Tomšík napravuje chybu Čečka.
13:25 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:1
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #14 Adam Drga, asistoval #9 Aleš Fanta (2:1)
13:25 Hosté si opět nepohlídali prostor před svojí brankou, čehož využil Adam Drga a procedil míček za zády golmana.
12:10 GÓL FbC Respect Hradec Králové! 1:1
Branku družstva FbC Respect Hradec Králové vstřelil #24 Vojtěch Vošický, asistoval #97 Přemek Hanzlík (1:1)
12:10 Hradec se dostal do brejku 2 na 1 a Vošický střelou na zadní srovnává stav utkání.
10:53 Weinstein dostal nabito před prázdnou brankou, ale míček mu na poslední chvíli sklouzl z čepele.
08:54 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:0
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #44 Marek Habler (1:0)
08:54 Ostrý z velkého brankoviště otevírá skóre utkání.
08:00 Domácí se nyní dožadovali nájezdu, podle sudích čisté.
05:50 Gut zařval na Zichu: ,,HUL", ten se spíš ale lekl a střela mu sjela.
04:14 Hosté poprvé na půli domácích a hned z toho byla pořádná šance, ale golman Tomšík v klidu.
03:28 Jakub Drga těsně minul vzdálenější tyč.
01:50 Golman hostí si připisuje první zákrok.
01:10 Drga starší hledal na zadní tyči střílenou náhrou Sojáka, ten balonek nerefuje.
00:31 První projektyl dnes vyslal domácí Boček, ovšem pouze do bloku.
00:01 Buly pro domácí.
00:00 Vážení diváci, vítám Vás na 4. kole kvalifikace, ve kterém se dnes proti sobě utkají domácí Gullivers Brno a hostující Hradec Králové. Pokud nemůžete dorazit přímo do haly, můžete se dívat na tomhle linku: https://www.ceskyflorbal.tv/embed/livestreams/s-sokol-brno-i-emkocase-gullivers-fbc-hradec-kralove-ce-liga-junioru-kvalifikace-ii5p6