• 60 59:22
    4:12
    (Havlina)

Florbal Ústí - ACEMA Sparta Praha UNYP 4:12
branky: 1. Aleš Vlach, 14. Marek Chroustovský, 33. Marek Chroustovský, 37. Theodor Huber - 9. Štěpán Indra, 10. Matyáš Bláha, 12. Adam Kos, 22. Kosťantyn Šlosar, 32. Matyáš Bláha, 44. Jakub Šváb, 47. Daniel Večl, 48. Vojtěch Bláha, 52. Robin Havlina, 57. Jakub Mühlfait, 59. Martin Čermák, 60. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 160; zásahy brankářů: Matěj Dobosz 33 - Vítek Šimáček 25; po třetinách: 2:3, 2:2, 0:7
60:00 Komentář domácích Merta David (Trenér): Dnes od nás dobře odehrané první dvě třetiny, kde jsme byli vyrovnaným soupeřem. V poslední třetině jsme dostali tři rychlé góly po sobě, zejména z našich chyb v útoku a poté soupeř svou kvalitou dokázal potrestat každou šanci ,kterou jsme jim nabídli.Děkujeme soupeři, pořadatelům a fanouškům.
60:00 Komentář hostů Borovský Jakub (Asistent trenéra): První dvě třetiny od nás postrádaly dostatečnou kvalitu. Ve třetí jsme ale výrazně přidali a zaslouženě si došli pro vítězství. Děkujeme soupeři, rozhodčím i fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 5:22
59:22 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #79 Robin Havlina (4:12)
58:40 Sparta na míčku, Ústí už si ani neštrejchne
58:03 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #66 Martin Čermák, asistoval #68 Lukáš Mitera (4:11)
56:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #11 Matyáš Bláha (4:10)
56:03 Nemohu ani najít slova, která by vyjádřila, co se na této hale nyní děje
52:14 Dobosz MONSTER SAVE
51:39 4 minty přesilovky nezabránily zaskórovat Havlinu
51:13 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #79 Robin Havlina, asistoval #94 Vojtěch Bláha (4:9)
48:30 Máme tady pořádně přiostřenou hru, díky faulování Andráška má Ústí šanci na dorovnání
47:59 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za nesportovní chování
47:59 Vyloučen hráč #85 Vojtěch Andrášek družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání
47:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #94 Vojtěch Bláha bez asistence (4:8)
46:58 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #80 Daniel Večl, asistoval #11 Matyáš Bláha (4:7)
45:56 Matějkovi se tlak na forehand vyplatil a zbavuje tak Bláhu moci na míčku
43:55 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 4:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #11 Matyáš Bláha (4:6)
42:20 Vondruška míjí  jasnou tutovku
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
39:40 Spaerta je nyní více na míčku
36:19 GÓL Florbal Ústí! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #9 Tomislav Matějka (4:5)
33:28 Vrzala skvělý blok nohou
32:08 GÓL Florbal Ústí! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #36 Jan Vondruška (3:5)
31:24 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha, asistoval #16 Jakub Mühlfait (2:5)
28:57 Ústí začalo hrát tvrdě, lítaj florbalky a hráči
26:30 DObosz předvedl další skvělý zákrok
22:40 Šimáček naprosto neprůstřelný
22:19 Sparta využívá jakékoliv chyby ústeckých
21:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 2:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #2 Kosťantyn Šlosar, asistoval #7 Adam Kos (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 15:12
18:16 Dobosz dnes v bráně doslova čaruje
14:50 Horn tzv. poslal na párek 3 hráče ze Sparty
13:53 GÓL Florbal Ústí! 2:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #48 Marek Chroustovský, asistoval #14 Martin Hrabánek (2:3)
12:14 Abych to uvedla na pravou míru, tak Sparta se dostala do vedení pouze proto, protože ústecké pobrané pásmo nechává Spartu proklouznout, jakoby se nechumelilo. Snad s tím trenér ústeckých něco udělá, aby domácí neprohrávali kvůli těmto zbytečných chybám
11:42 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos bez asistence (1:3)
09:31 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
08:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #9 Štěpán Indra bez asistence (1:1)
08:00 Tým hostí má velmi nepřesné přihrávky
07:06 Ústí spolehlivě blokuje veškeré nahrávky od Sparty
06:08 Vyloučen hráč #94 Matěj Macák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání
05:30 Hubka posílá po mantinelu míček přímo na sparťanského obránce
05:08 Klárníkova lajna rotuje jako o život
02:33 Zkušená lajna z Ústí vytvaří nové akce, které jsou úsoěšné. Jedniné co chybí je správna střela na branku
01:00 Ústečtí nepouští Spartu na balónek
00:28 GÓL Florbal Ústí! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #29 Aleš Vlach, asistoval #19 Ondřej Trčka (1:0)