• 60 59:53
    1:13
    (Kos)

FB Hurrican Karlovy Vary - ACEMA Sparta Praha UNYP 1:13
branky: 9. Martin Štencl - 2. Kosťantyn Šlosar, 10. Jakub Mühlfait, 12. Štěpán Novák, 16. Kosťantyn Šlosar, 23. Adam Kos, 27. Martin Štencl, 43. Lukáš Mitera, 47. Matyáš Bláha, 48. Kosťantyn Šlosar, 54. Adam Kos, 57. Jakub Mühlfait, 60. Jakub Šváb, 60. Kosťantyn Šlosar; rozhodčí: Petr Dunaj - Vojtěch Grohol; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Jan Kolínek 23, Tomáš Křemen 11 - Jiří Pecka 18; po třetinách: 1:4, 0:2, 0:7
60:00 Komentář domácích Moravec Filip (Trenér): Strašně těžký zápas, pro většinu našich kluků se jednalo o premiéru v celostátní soutěži juniorů a hned s takovým soupeřem, jako je Sparta. Chtěl bych všem hráčům poděkovat za nasazení a odbojovaný zápas. Do sezóny máme rozhodně na čem pracovat, ale s takovým nasazením zároveň na čem stavět.
60:00 Komentář hostů Skalička Radek (Asistent trenéra): Důležitá výhra na začátek sezony a pro sebevědomí hráčů. Neplnili jsme všechny taktické pokyny na 100%, máme na čem pracovat do dalších zápasů. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 6:19
59:53 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:13
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #7 Adam Kos (1:13)
59:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #72 Jakub Šváb, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:12)
56:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #80 Daniel Večl (1:11)
55:30 Sparta má stále více šancí
53:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #7 Adam Kos, asistoval #12 Robin Havlina (1:10)
51:00 Vary nepouštějí Spartu k bráně
47:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #61 Kosťantyn Šlosar, asistoval #94 Vojtěch Bláha (1:9)
47:50 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Tomáš Křemen družstva FB Hurrican Karlovy Vary
46:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #11 Matyáš Bláha bez asistence (1:8)
44:25 Vary předvedly ukázkové oslabení
43:27 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
42:02 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #68 Lukáš Mitera, asistoval #67 Jakub Bernat (1:7)
40:00 Střely ve 2. části: 8:16
39:15 Sparta má několik šancí, ale nedaří se jim dát branku
36:00 Sparta přetrvává na míčku
30:30 Hra je plná tvrdých soubojů
26:14 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:6
Vlastní branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl (1:6)
22:35 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
22:34 Krásná souhra Sparty při kterém navyšují skore
22:08 Vyloučen hráč #97 Jakub Hofman družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:01 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Štěpán Novák, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:3)
09:10 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #11 Matyáš Bláha (1:2)
08:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #22 Martin Štencl bez asistence (1:1)
08:39 Štencl po vyhraném souboji na středu, vybíhá a dává první branku domácích
04:28 I Vary se dostávají do nebezpečných akcí, ale branka zatím nepadla
01:39 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 0:1
01:37 Po vyhrané buly zůstává Sparta na balonku a dává první branku