Jan LOLEK
  • 34 33:30
    Lutín

FBC Tornáda Lutín - Asper Šumperk B 4:4
branky: 6. Ondřej Záboj, 18. Filip Chmelář, 25. Filip Chmelář, 29. Ondřej Záboj - 1. Jannick Starsy, 4. Adam Slončík, 17. Lukáš Josef Simon, 21. Robin Čtvrtlík; rozhodčí: David Havlena - Václav Jiruška; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: František Janků ? - Matěj Beneš ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:0
33:30 Timeout FBC Tornáda Lutín
33:30 Vyloučen hráč #69 Jan Lolek družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za opakované přestupky
30:22 Vyloučen hráč #84 Ondřej Záboj družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za blokování florbalky
28:59 GÓL FBC Tornáda Lutín! 4:4
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil #84 Ondřej Záboj, asistoval #69 Jan Lolek (4:4)
27:21 Loučí se s vámi vrchní online komentátor OREL SKALNÍ, lketěl se rozcvičovat na další zápas. Držte mu křídla.
26:05 Vyloučen hráč #88 Pavel Zedníček družstva FBC Tornáda Lutín na 2 minuty za sekání
25:05 Vyloučen hráč #84 Tomáš Běhal družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za opakované přestupky
24:05 GÓL FBC Tornáda Lutín! 3:4
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil #12 Filip Chmelář, asistoval #11 Jakub Silný (3:4)
21:25 Domnívám se, že jsem si nalezl nové kamarády v podobě olomouckých hráčů. (neustále sledují mé úžasné onliny)
20:41 Litovel se inspirovala Lutínem a bezprostředně vrhli míček nahrací plochu.
20:09 GÓL Asper Šumperk B! 2:4
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #40 Robin Čtvrtlík, asistoval #41 Jannick Starsy (2:4)
18:00 Zedníček postavil příliš tvrdou zeď.
17:41 GÓL FBC Tornáda Lutín! 2:3
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil #12 Filip Chmelář, asistoval #23 Kamil Číhalík (2:3)
17:03 Je patrné, že hráči Olomouce našli zálibu v mých textovkách.
16:43 GÓL Asper Šumperk B! 1:3
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #49 Lukáš Josef Simon, asistoval #40 Robin Čtvrtlík (1:3)
15:29 Zedníček zapomněl zazdít střelu a smolně ji propustil na golmana.
13:33 Záboj dobil náboje do florbalky a doufá, že bude dobře střílet.
12:27 Zedníček postavil pevnou zeď jde vidět, že se inspiroval Bořkem stavitelem.
11:37 Další pochvala ze strany Olomouce směrována k mojí osobě.
09:55 Vyloučen hráč #90 Tomáš David Ševčík družstva Asper Šumperk B na 2 minuty za sekání
09:55 Litovel odcizila trestnou lavici, na kterou měl být umístěn potrestaný hráč.
07:00 Pravě mě pochválil Erik Opluštil za můj výkon na online, je to neuvěřitelná pocta a přeji to zažít každému.
05:24 GÓL FBC Tornáda Lutín! 1:2
Branku družstva FBC Tornáda Lutín vstřelil #84 Ondřej Záboj, asistoval #88 Pavel Zedníček (1:2)
05:24 Záboj vypálil smrtelný náboj.
04:38 Tato hra se čte stejně dobře jako tyto onliny.
03:49 Hráčům Asperu chybí podpora v podobě Jany Mikolajkové nebo Jakuba Lehara.
03:00 GÓL Asper Šumperk B! 0:2
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #99 Adam Slončík, asistoval #84 Tomáš Běhal (0:2)
02:30 Míček byl uklizen na branku Asperu. Poté co se golman rozkoukal, míček sundal.
01:30 Hra až na jeden gól vypadá vyrovnaně. (mimochodem je tu zase Matyáš Vysloužil alias Orel Skalní)
00:51 GÓL Asper Šumperk B! 0:1
Branku družstva Asper Šumperk B vstřelil #41 Jannick Starsy, asistoval #99 Adam Slončík (0:1)