10:5
    Jan MRAČEK
    ()

SAMIGAS FBS Olomouc B - FBC TJ TATRAN LITOVEL 10:5
branky: 1. Matěj Hájek, 1. Tobiáš Kobza, 6. Tobiáš Kobza, 9. Vojtěch Mazač, 17. Šimon Zhébal, 21. Jakub Karný, 24. Jakub Karný, 31. Vojtěch Mazač, 32. Šimon Zhébal, 35. Erik Opluštil - 10. Waldemar Zatloukal, 17. Matěj Vařeka, 34. Jan Mraček, 35. Jan Sekanina, 36. Jan Mraček; rozhodčí: David Eliáš Lipenský - David Havlena; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Sviták ? - Alexandr Vyjídáček ?; po třetinách: 4:1, 3:1, 3:3
36:00 Dílo je dokončeno, byla to opravdu napínavá hra plná emocí
35:28 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 10:5
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #93 Jan Mraček z trestného střílení (10:5)
34:30 Teda to je hra, rozhodčí píská jak smyslu zbavený.
34:18 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 10:4
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #96 Erik Opluštil, asistoval #10 Tobiáš Kobza (10:4)
34:00 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 9:4
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #31 Jan Sekanina, asistoval #7 Matěj Vařeka (9:4)
34:00 Trenér Tatranu Litovel rozdal týmu tatranky a to je rozjelo.
33:18 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 9:3
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #93 Jan Mraček, asistoval #66 Radek Maitner (9:3)
31:55 Erik Opluštil měl potyčku s rozhodčím, byla tu možnost zahrnutí pěstí do epického souboje.
31:12 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 9:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #57 Šimon Zhébal, asistoval #96 Erik Opluštil (9:2)
30:55 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 8:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #39 Vojtěch Mazač, asistoval #96 Erik Opluštil (8:2)
30:55 Mazač opět vymazal golmana Litovle.
29:04 Káně byla zestřelena za letu (hráč Káňa z Olomouce).
27:51 Opravdu ošklivý faul ze strany Litovle...
27:25 Dal bych si tatranku.
26:05 Správce přestává panikařit, rozdává párky po celé hale.
24:00 Začala třetina.
24:00 Nyní je přeztáfka, lidé sedí. (kdyby se někdo ptal, celou dobu zapisuje online Matyáš Vysloužil).
23:56 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 7:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #4 Jakub Karný bez asistence (7:2)
22:40 Brankář Olomouce se stává hrdinou po přerušení akce Litovle 2 na 1.
20:34 Fbc Lutín se nejspíš chtěl také zapojit do utkání. Jeden ze hráčů hodil míč na hrací plochu.
20:09 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 6:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #4 Jakub Karný, asistoval #65 Michal Špaček (6:2)
18:53 Dochazí párky v bufáči a správce začíná panikařit.
17:20 V hale je pekně, ale venku padá sňých.
16:44 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 5:2
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #7 Matěj Vařeka, asistoval #93 Jan Mraček (5:2)
16:17 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 5:1
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #57 Šimon Zhébal bez asistence (5:1)
12:00 Hráči Litovle se za celou svou kariéru nenaučili střídat.
11:43 Vyloučen hráč #26 Jaroslav Vidim družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za špatné střídání
09:54 Bratrské kombo Zatloukalů zatlouklo míček do branky.
09:32 GÓL FBC TJ TATRAN LITOVEL! 4:1
Branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #20 Waldemar Zatloukal, asistoval #5 Walter Zatloukal (4:1)
08:54 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 4:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #39 Vojtěch Mazač bez asistence (4:0)
08:54 Pan Mazač to tam královsky namazal.
06:55 Vyloučen hráč #93 Jan Mraček družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL na 2 minuty za sekání
06:55 Mistr Mraček brutálně zmasakroval hráče Olomouce.
05:22 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 3:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc B vstřelil #10 Tobiáš Kobza bez asistence (3:0)
00:50 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 2:0
00:17 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc B! 1:0
Vlastní branku družstva FBC TJ TATRAN LITOVEL vstřelil #27 Matěj Hájek (1:0)