10:2
    Jakub RUSZ
    (Hermann)

FbC Coyotes Jablunkov - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 10:2
branky: 10. Vojtěch Mruzek, 12. Jonáš Babáček, 19. Vojtěch Mruzek, 21. Jonáš Babáček, 23. Jonáš Babáček, 27. Patrik Byrtus, 30. Jan Husník, 34. Jonáš Babáček, 36. Jakub Rusz, 36. Jakub Rusz - 3. Tomáš Kupczak, 4. Tomáš Scholz; rozhodčí: Václav Otisk - Jakub Kocián; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; zásahy brankářů: Jakub Szmek ? - Marek Kubala ?, Matyáš Havlásek ?; po třetinách: 2:2, 3:0, 5:0
36:00 Dnešní utkání bohužel končí porážkou Orlové která prohrává s Jablunkovem 10:2. Dnes večer ještě hraje A-tým Orlové, držte palce aspoň u textového přenosu. Z komentátorského stanoviště se loučí Patrik Hájek a Tomáš Přeček. Nashledanou.
35:24 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 10:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #77 Jakub Rusz, asistoval #19 Marek Hermann (10:2)
35:09 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 9:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #77 Jakub Rusz, asistoval #22 Jan Husník (9:2)
34:28 Vyloučen hráč #72 Jakub Klčo družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání
33:51 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 8:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #33 Jonáš Babáček bez asistence (8:2)
29:51 Střídání brankáře. Nový brankář #33 Matyáš Havlásek družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop
29:28 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 7:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #22 Jan Husník, asistoval #30 Patrik Byrtus (7:2)
26:29 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 6:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #30 Patrik Byrtus, asistoval #22 Jan Husník (6:2)
26:29 Orlová opět nedůrazná před svým brankovištěm a jablunkov opět dává gól. Stav utkání 6:2.
24:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhrává opět Jablunkov.
24:00 Doufejme že trenerský štáb Orlové namotivuje své svěřence k otočce. Čeká nás poslední třetina dnešního utkání.
22:22 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 5:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #33 Jonáš Babáček, asistoval #30 Patrik Byrtus (5:2)
22:22 Orlová nechala volného hráče Jablunkova na středu, tomu přišla nahrávka zpoza brány a střela končí v síti Orlové. Stav utkání 5:2 pro Jablunkov.
20:36 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 4:2
20:36 Orlová bohužel dostává další gól, hráč Jablunkova vyjel zpoza brány a zakončíl na vzdálenější tyč. Stav utkání 4:2 pro Jablunkov.
18:37 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 3:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #10 Vojtěch Mruzek, asistoval #19 Marek Hermann (3:2)
18:37 Orlová navazuje na složku mužů C a také dostává gól v přesilové hře.
16:45 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Sikora družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání
16:45 Uvidíme početní výhodu Orlové.
15:33 Sledujeme utkání které je nahoru dolů oba týmy mají šance.
14:31 Jablunkov také v plném počtu. Přesilovky obou týmu tedy neuspěšné.
14:00 Orlová v plném počtu.
12:33 Uvidíme hru 4na4 hráč Jablunkova poslal Hoška přes mantinel a rozhodčí vylučuje za nedovolené vrážení.
12:31 Vyloučen hráč #30 Patrik Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Jablunkov.
11:59 Vyloučen hráč #99 Tomáš Scholz družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání
11:59 Sekundu před koncem první třetiny získává Jablunkov opět početní výhodu po faulu Tomáše Scholze.
11:15 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 2:2
11:15 Jablunkov 45 sekund před koncem první třetiny vyrovnává utkání po chybě v rozehrávce Orlové. Stav utkání 2:2.
09:50 GÓL FbC Coyotes Jablunkov ! 1:2
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil #10 Vojtěch Mruzek, asistoval #33 Jonáš Babáček (1:2)
09:50 Jablunkov bohužel 10 sekund před koncem přesilové hry snižuje stav utkání na 1:2.
09:33 Jablunkov několik střel v přesilovce, ale hráči Orlové skvěle střely blokují.
08:36 Skvělý zákrok gólmana Orlové který likviduje střelu Jablunkova.
07:53 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Sordyl družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop na 2 minuty za sekání
07:53 Vojtěch Sordyl přísně vyloučen za sekání. A Jablunkov hraje početní výhodu.
07:52 Uvidíme první přesilovou hru dnešního utkání.
07:11 Juřica zkusil natáhnout z levé strany ale střela letěla těsně nad.
05:20 Sordyl zkusil překvapit gólmana střelou ze standartky ale neůspěšně.
05:00 Kupczak zkusil natáhnout střelou z levé strany ale balónek těsně minul branku.
04:21 Opět nádherný zákrok gólmana Orlové který momentálně drží svůj tým.
03:13 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #99 Tomáš Scholz, asistoval #22 Radek Juřica (0:2)
03:12 Tomáš Scholz nádherně vystřelil a gólman Jablunkovu byl absolutně bez šance. Stav utkání 2:0 pro Orlovou.
02:28 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #66 Tomáš Kupczak bez asistence (0:1)
02:28 Kapitán Orlové střelou z půlky otevírá skoré dnešního zápasu nádhernou střelou z půlky hřiště. Stav utkání 1:0 pro Orlovou.
01:13 Další střela pro Jablunkov ale letěla hodně nad.
00:19 První střela pro Jablunkov ale domáci gólman pohodově vyráží.
00:01 Úvodní buly vyhráva Jablunkov, ale Scholz okamžitě vybojoval míček.
00:00 Vítejte u dnešního druhého utkání domácí Orlové, z komentátorského stanoviště vás zdraví Patrik Hájek a Tomáš Přeček. Doufejme že Eagles navážou na dnešní ráno kdy vyhráli 8:4.