5:4
    Jan STANĚK
    ()

Fbc Strakonice - FBC Draci Říčany 5:4p
branky: 6. Jiří Křesák, 19. Karel Řezanka, 26. Martin Mrkvička, 28. Lukáš Pluskal, 62. Jan Staněk - 15. Marek Svoboda, 15. Matyáš Pros, 44. Marek Honzák, 54. Jan Dušek; rozhodčí: Šimon Dubský - Marek Schober; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 31 - Ondřej Kukol 25; po třetinách: 2:2, 2:0, 0:2, 1:0
65:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Utkání začalo ve vysokém tempu už od prvního střídání a následně se tak nesl celý zápas, byla to bitva o každý centimetr hřiště, což muselo každého diváka v hale bavit. Škoda, že jsme takový zápas neodehráli při otvíračce v Říčanské hale, kde přišlo spoustu fanoušků domácích. Suma sumárum dnešnímu utkání sluší remíza a prodloužení vyhrál štastnější tým. V neposlední řadě mi mrzí, že takových utkání je v naší soutěži pramálo. nDěkujeme soupeři za prověrku a moc jim přejeme, ať jejich cesta pokračuje i tento rok o level výš. nDalší poděkování je fanouškům obou táborů, kteří nám dnes vytvořili hezkou kulisu.
65:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Zápas jsme asi mohli rozhodnout v prvních pěti minutách, kde jsme nedali asi 5 šancí. Soupeř pak začal hrát extrémně fyzicky a góly do naší brány vyloženě dotlačil. My se musíme co se týče soubojů značně zlepšit, stejně tak v proměňování šancí v klíčových zápasech, to by nás mohlo v play up hodně mrzet. Děkujeme soupeři za zápas, gratulujeme ke dvěma bodům a díky především k hromadě našich fanoušků, která za námi přijela.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
65:00 Ukončení prodloužení
61:15 GÓL Fbc Strakonice! 5:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk bez asistence (5:4)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:16
59:54 Timeout FBC Draci Říčany
53:59 GÓL FBC Draci Říčany! 4:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #93 Jakub Tabášek (4:4)
49:05 Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
46:41 Vyloučen hráč #4 Jan Dušek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:43 GÓL FBC Draci Říčany! 4:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák, asistoval #4 Jan Dušek (4:3)
42:30 Hudba z repráků není slyšet po hlasitém skandování fanoušků obou týmů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:8
40:00 Druhá třetina se nesla ve střeleckém duchu, ale větší úspěšnost mají zatím domácí, kterým se povedlo o dva góly poskočit.
37:53 Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:50 Za zminku stojí dnešní fanoušci obou celků, kteří se snaží pomoct svému týmu neustálým skandováním.
36:30 Neskutečný zákrok Velka, který chytil samostatný únik hostů.
32:00 Famozní Velek vytáhl boží ruku a drží svůj tým ve vedení.
31:10 Hostující fanoušci se radují, ale zbytečně. Dračí přesilovka zatím přinesla pouze boční síť.
30:15 Vyloučen hráč #14 Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
27:33 GÓL Fbc Strakonice! 4:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (4:2)
27:33 Neskutečné, Strakoničtí fanoušci natolik povzbudili svůj tým že dokázal odkočit o 2 góly do vedení.
25:35 GÓL Fbc Strakonice! 3:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #46 Martin Mrkvička, asistoval #81 Matěj Čajan (3:2)
24:23 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za špatné střídání
24:23 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
22:25 Hostujicím fanouškm se nelíbil zákrok po pískání a tak to dali najevo.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
20:00 Po první 20 minutovce je stav utkání 2:2, to napovídá vyrovnanému výkonu obou celků.
18:27 GÓL Fbc Strakonice! 2:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (2:2)
15:00 Domácí fanoušci nejsou spokojeni s výkonem jejich týmu a tak se je snaží povzbudit, to se ale nelíbí fanouškům hostů a máme tu tak seouboj fanouškůž
14:37 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:2)
14:20 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #63 Marek Honzák (1:1)
11:46 Vyloučen hráč #14 Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
09:21 Standartní situace Draků končí na čepeli Staňka a domácí jdou do breaku.
07:36 Teprva sedmá minuta uktání a zdejší napětí v hale by se dalo krájet.
05:02 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák bez asistence (1:0)
05:02 Jiří Křesák využívá chybu hostujícího obránce a střílí první gól utkání.