• 60 59:49
    2:10
    (Surák)

Panthers Praha Boys U23 - FBŠ ATT Gorily Plzeň 2:10
branky: 27. Matěj Lubenský, 38. Jan Tvrdek - 17. Ondřej Budek, 28. Matěj Surák, 30. Ondřej Budek, 40. Ondřej Hlinovský, 45. Jan Pojar, 55. Ondřej Budek, 56. Jiří Veselý, 57. Ondřej Budek, 58. Matěj Surák, 60. Ondřej Budek; rozhodčí: Alexander McIntosh - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Julius Šabler 21 - Vojtěch Šimůnek 15; po třetinách: 0:1, 2:3, 0:6
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Na úvod jsem rád, že dnešek nepřežili jen měké plechy. K zápasu dvě třetiny vyrovnané, bohužel nám ke konci došli síly. Všem hráčům děkuji za odmakané utkání.
60:00 Komentář hostů Lehečka Kryštof (Vedoucí): Po vlažném úvodu v prvních dvou třetinách jsme převzali otěže zápasu, dokázali zápas zlomit a odvést si důležité tři body!!! Děkujeme domácím za fér utkání a velmi oceňujeme aktivitu našich fanoušků po celou dobu utkání! JE-DE-ME GORILLAS!
60:00 Střely ve 3. části: 4:12
59:49 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:10)
57:51 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (2:9)
56:31 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #3 Jiří Kratina (2:8)
55:58 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:7)
54:46 Timeout Panthers Praha Boys U23
54:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (2:6)
44:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #18 Jan Pojar, asistoval #96 Vojtěch Beneš (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:54 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (2:4)
37:32 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:3
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Jan Tvrdek, asistoval #87 David Pech (2:3)
33:45 Hosté ve velice nebezpečné šanci.
31:07 Hosté jsou teď více na balónku.
29:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:3
27:22 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #2 Jan Šobotník (1:2)
26:51 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Matěj Lubenský, asistoval #87 David Pech (1:1)
26:51 Staré pušky nerezaví, aneb Matěj Lubenský vymetá pavučinky v brance hostí.
24:07 Hadamovský blokuje střelu ze středu.
21:41 Šabler v krásném zákroku.
20:00 Střely v 1. části: 5:8
18:02 Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za zvedání florbalky
16:23 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #2 Jan Šobotník (0:1)
16:23 Budek po výborné dorážce dostává balónek až za záda Šablera.
15:45 Merkner dvakrát za sebou míjí o milimetry branku hostí.
13:43 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování florbalky
13:11 Hra je zatím celou první třetinu velice vyrovnaná.
09:54 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za špatné střídání
06:04 Hlinovský trefuje v přesilové hře tyč.
04:50 Vyloučen hráč #73 Dominik Hudec družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za zdržování hry
03:51 Kratina v dobré šanci míjí branku.
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.