• 59 58:05
    2
    Jiří LEVÝ

SPORT CLUB Klatovy - Panthers Praha Boys U23 7:15
branky: 9. Jaroslav Jiřík, 21. Adam Žežula, 28. Adam Denisov, 29. Adam Žežula, 30. Jiří Levý, 34. Jiří Levý, 45. Adam Žežula - 9. Michael Kočandrle, 11. Michael Kočandrle, 14. Tomáš Jančík, 16. Ryan Ian Rolan, 20. Petr Nepraš, 26. Michael Kočandrle, 31. Tomáš Jančík, 32. Petr Nepraš, 33. Michael Kočandrle, 38. Jakub Petr, 39. Tomáš Jančík, 40. Michael Kočandrle, 41. Tomáš Jančík, 51. David Chochlovský, 53. Michael Kočandrle; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 5:0; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Petr Smazal 12, Filip Beran 9 - Jan Kobza 17; po třetinách: 1:5, 5:7, 1:3
60:00 Komentář hostů Sysel Jan (Trenér): Od začátku jsme plnili pokyny a oproti předchozím utkáním jsme do něj perfektně vstoupily. Efektivita zakončení byla dnes ukázková a po zásluze si odvážíme výhru. Ps: Klánis když nebudeš provokovat, nechám tě někdy i vyhrát... W
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): Dnes jsme nedělali, co jsme měli, hlavami jsme vůbec nebyli v zápase a nechali jsme se zbytečně vylučovat, přidala se k tomu naivita při přechodu do útoku a otřesná obrana. Takhle se zápasy vyhrávat nedají, děkuji soupeři za zápas. PS: Sajsl, už tolik nehalekej bolí mě z tebe hlava.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
58:05 Vyloučen hráč #63 Jiří Levý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
56:16 Vyloučen hráč #44 Matyáš Moller družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
52:06 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:15
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #44 Jiří Hadamovský (7:15)
50:02 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:14
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #17 Jan Tvrdek (7:14)
44:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:13
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #2 Jakub Holý (7:13)
40:41 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:13
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #81 Michael Kočandrle (6:13)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #38 Filip Beran družstva SPORT CLUB Klatovy
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
39:15 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:12
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #17 Jan Tvrdek (6:12)
38:09 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:11
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #22 David Chochlovský (6:11)
37:30 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:10
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #19 Jakub Petr, asistoval #87 David Pech (6:10)
33:39 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 Jiří Levý bez asistence (6:9)
32:11 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:9
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #48 Tomáš Jančík (5:9)
31:37 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:8
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #97 Petr Nepraš bez asistence (5:8)
30:22 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:7
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #48 Tomáš Jančík, asistoval #19 Jakub Petr (5:7)
29:10 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #63 Jiří Levý, asistoval #2 Jakub Holý (5:6)
28:23 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (4:6)
27:49 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #18 Adam Denisov bez asistence (3:6)
25:40 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #22 David Chochlovský (2:6)
24:12 Vyloučen hráč #94 Adam Žežula družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
20:59 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:5
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:41 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #97 Petr Nepraš, asistoval #6 Kryštof Novotný (1:5)
15:10 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #10 Ryan Ian Rolan, asistoval #87 David Pech (1:4)
13:04 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:3
10:31 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #1 Jan Kobza (1:2)
08:57 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:1
08:26 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #91 Patrik Hrubý (1:0)
03:28 Vyloučen hráč #9 Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání