7:9
    Tomáš MAREŠ
    (Houska)

FBC Spartak Kaplice - Fbc Strakonice 7:9
branky: 3. Petr Lukš, 6. Jan Völfl, 32. Petr Lukš, 35. Petr Bláha, 47. Jan Völfl, 49. Jan Völfl, 53. Jakub Košíček - 4. Miloslav Blahuta, 5. Jan Keyzlar, 15. Jan Keyzlar, 21. Miloslav Blahuta, 22. Tomáš Mareš, 34. Karel Šavrda, 34. Jiří Křesák, 36. Luboš Homolka, 57. Tomáš Mareš; rozhodčí: Kamil Vraspír - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Vlastimil Pokrývka 84 - Hynek Samec 81; po třetinách: 2:3, 2:5, 3:1
60:00 Komentář domácích Wunsch Pavel (Trenér): Děkuji hráčům za výborný výkon. Myslím si, že za bojovnost a nasazení v 3. třetině jsme si minimálně bod zasloužili, bohužel nám chybělo trochu štěstí a klidu v koncovce. Zdravíme na dálku kapitána Toma Kadlece a Honzíka Macháčka. Gratuluji soupeři k vítěztví a přeji soupeři šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Komedie od začátku do konce, dneska by mělo větší smysl jít odklízet sníh před halu. Jediná pochvala putuje našemu golmanovi s chřipkou, díky němuž jsme nejeli domů s předčasnou nadílkou. nKaždopádně chci poděkovat klukům z Kaplice za super spolupráci při odsouvání a přesouvání zápasu a přeji jim hodně štestí do druhé půlky sezony.
60:00 Střely ve 3. části: 37:25
56:30 Timeout FBC Spartak Kaplice
56:29 GÓL Fbc Strakonice! 7:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #32 Vojtěch Houska (7:9)
52:29 GÓL FBC Spartak Kaplice! 7:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #5 Jakub Košíček, asistoval #7 Jakub Jirkal (7:8)
51:31 Vyloučen hráč #8 Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
48:22 GÓL FBC Spartak Kaplice! 6:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #96 Filip Hron (6:8)
46:14 GÓL FBC Spartak Kaplice! 5:8
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl, asistoval #47 Michal Forst (5:8)
42:00 Trestné střílení družstva FBC Spartak Kaplice neproměnil #37 Petr Lukš.
40:00 Střely ve 2. části: 26:28
35:56 GÓL Fbc Strakonice! 4:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka bez asistence (4:8)
34:34 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:7
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #17 Petr Bláha, asistoval #37 Petr Lukš (4:7)
33:58 GÓL Fbc Strakonice! 3:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #19 Jiří Křesák, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:7)
33:39 GÓL Fbc Strakonice! 3:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #44 Luboš Homolka (3:6)
31:16 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:5
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš z trestného střílení (3:5)
21:18 GÓL Fbc Strakonice! 2:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #88 Karel Řezanka (2:5)
20:54 GÓL Fbc Strakonice! 2:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #24 Karel Šavrda (2:4)
20:00 Střely v 1. části: 25:40
14:11 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #14 Jan Staněk (2:3)
05:56 GÓL FBC Spartak Kaplice! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #4 Jan Völfl bez asistence (2:2)
04:41 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #32 Vojtěch Houska (1:2)
03:27 GÓL Fbc Strakonice! 1:1
02:22 Vyloučen hráč #96 Filip Hron družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za sekání
02:09 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #37 Petr Lukš, asistoval #21 Jan Sedláček (1:0)