2:9
    Šimon ŠVÁRA
    (Joachimsthaler)

SPORT CLUB Klatovy - Fbc Strakonice 2:9
branky: 41. Jakub Stelzer, 55. Šimon Švára - 8. Karel Řezanka, 9. Daniel Chvosta, 12. Karel Šavrda, 19. Tomáš Houska, 28. Karel Šavrda, 29. Luboš Homolka, 38. Luboš Homolka, 39. Karel Řezanka, 44. Lukáš Pluskal; rozhodčí: Filip Martinkovič - Jaroslav Němeček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Michal Schődlbauer 32 - Jaroslav Velek 21; po třetinách: 0:4, 0:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Klán Martin (Trenér): První zápas a hned od začátku spíše nervózní, nechali jsme soupeře odskočit, nevěnovali jsme se vůbec tomu, co jsme chtěli hrát. Nutno podotknou, že soupeř byl o lvl kvalitnější ve hře 1:1 a v rychlosti s míčkem. Po druhé třetině jsme si vyříkali pár věcí a třetí třetinu již hráli důstojněji.  n nDěkuji soupeři za představení, jak divize vypadá a příští víkend budeme lepší.
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Klatovy ukázaly, proč postoupili do Divize, čekal jsem sice trošku větší nasazení od domácích, ale nemají se vůbec za co styděť.  nTeďka už k nám, dobrý nástup do zápasu i přes dobře chytajícího gólmana domácích se nám podařilo celkem rychle utéct a kontrolovat zápas, jediné mínus je třetí třetina, kde jsme domácí nechali uplně zbytečne hrát, a to se nám nesmí stávat. nZítra se těšíme na první domácí zápas, tak doražte. n nKlatovům díky za zápas a přejeme jim hodně štestí do sézóny.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
54:11 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:9
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Šimon Švára, asistoval #29 Tomáš Joachimsthaler (2:9)
47:40 Vyloučen hráč #24 Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání
44:58 Vyloučen hráč #18 Adam Denisov družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
43:22 GÓL Fbc Strakonice! 1:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (1:9)
40:08 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:8
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #9 Šimon Švára (1:8)
60:00 Druhá třetina nám nabídla mnoho zajímavých soubojů, ovšem týmu domácích se stále nedaří prosadit a vsítit gól do soupeřovy branky. Týmu hostí se to naopak povedlo opět 4x. Snad se Klatovy vzchopí a dočkáme se od nich dlouho očekávané branky a dramatického závěru zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
38:37 GÓL Fbc Strakonice! 0:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (0:8)
37:29 GÓL Fbc Strakonice! 0:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #14 Jan Staněk (0:7)
28:00 GÓL Fbc Strakonice! 0:6
27:05 GÓL Fbc Strakonice! 0:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #88 Karel Řezanka (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 6:21
20:00 V první třetině jasně dominoval tým Strakonic, do druhé třetiny nastoupil tým Klatov s větší bojovností a rychlejším tempem.  Uvidíme, jak se bude zápas dále vyvíjet.
18:28 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #24 Karel Šavrda (0:4)
11:43 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #8 Lukáš Pluskal (0:3)
08:41 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Daniel Chvosta, asistoval #3 Miloslav Blahuta (0:2)
07:56 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
03:17 Vyloučen hráč #29 Tomáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání