(Cihlář)
  • 58 57:58
    Florbal J. Hradec

Florbal Jindřichův Hradec - FBC Kutná Hora  3:5
branky: 9. Jaromír Žák, 31. Filip Šimek, 58. Filip Kopřiva - 13. Lukáš Drahný, 16. Filip Kopřiva, 20. Lukáš Staňo, 49. Petr Vávra, 50. Lukáš Martin; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 97; zásahy brankářů: Jakub Rytíř 28 - Bohuslav Bochníček 25; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:2
60:00 Komentář hostů Rowe Adam (Trenér): Velice bojovné utkání s houževnatým týmem. Kdybychom v první třetině dali více branek, asi by se nám hrálo lépe. Druhá třetina trochu rozkouskovaná díky velkému množství vyloučení. Ve třetí třetině trpělivá hra od nás, která nám zaručila tři důležité body. Dále musíme zmínit a pochválit pořádání domácích! Bylo hodno divize. Z takového přístupu by si měly brát ostastní týmy příklad. Děkujeme soupeři za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Komentář domácích Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes bohužel zase rozhodly naše chyby a neproměněné šance. Na rozdíl od soupeře jsme šance nedokázali proměnit. Gratuluji soupeři a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 12:8
57:58 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
57:58 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 3:5
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva, asistoval #13 Jan Cihlář (3:5)
56:43 Dnes je, zdá se, rozhodnuto, ale domácí neskládají zbraně, nicméně nedokáží si vytvořit souvislejší tlak.
50:00 Dva slepené góly posílají hosty do vedení 5:2 a domácí mají na obrat přesně 10 minut.
49:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #15 Lukáš Martin, asistoval #43 Lukáš Drahný (2:5)
48:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra, asistoval #57 Michal Trník (2:4)
47:37 Hra nabývá na intenzitě, domácí tlačí, ale střely zatím nemají brankovou kvalitu. Hosté pak hrozí z brejků. Je na co koukat.
40:00 Střely ve 2. části: 9:11
38:45 Domácí se zatím úspěšně brání přesilovce, ze které zbývá ještě necelá polovina.
37:35 Vyloučen hráč #3 Kryštof Ille družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za opakované přestupky
35:59 V mezihře se balonek přesouvá z jedné poloviny na druhou a čeká se na další branku.
32:59 Koutný druhá ze vzduchu.
32:27 Kopřiva tyč!
31:27 Vyloučen hráč #13 Jan Cihlář družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za blokování florbalky
31:20 Cihlářova střela se od tyče odrazila před bránu, kde byl Šimek a pohotově zakončil!
30:51 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:3
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (2:3)
29:30 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
26:11 Agilní přesilovka, zatím ale bez gólového vyjádření domácích.
24:56 Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 7:14
19:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (1:3)
19:11 Šimicova jedovka hledala cestů do růžku, ale brankářova rukavice tam byla o chvíli dřív.
15:50 Hodně momentů v krátké době, Hovorkovo vypíchnutí a brejk vystřídalo vyloučení Šimka a rychlý gól hostů v přesilovce, respektive vlastní Kopřivy.
15:30 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:2
Vlastní branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #26 Filip Kopřiva (1:2)
15:04 Vyloučen hráč #17 Filip Šimek družstva Florbal Jindřichův Hradec na 2 minuty za hrubost
13:36 Kutná Hora teď tahá za delší konec provázku a určuje podobu hry.
12:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #43 Lukáš Drahný, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:1)
08:52 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 1:0
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #34 Jaromír Žák, asistoval #12 Vojtěch Mach (1:0)
06:22 Vyloučen hráč #4 Josef Chalupa družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
04:40 Novák si doslova narazil se soupeřem a vyslal pěknou ránu na branku.
02:50 Hned dva hráči Kutné Hory se hnali na branku po zisku balonku na půlce, ale Rytíř vypíchnul nad svou klec.
01:54 Utkání začalo ve vysokém tempu a oba týmy se navzájem oťukávají bez výraznější šance.