• 57 56:47
    4:12
    (Jančík)

Panthers Praha Boys U23 - FBC Draci Říčany 4:12
branky: 2. Marek Leiš, 21. Marek Urban, 28. Michael Kočandrle, 57. Michael Kočandrle - 8. Matyáš Pros, 9. Vítězslav Špok, 16. Michal Strieženec, 16. Ondřej Zika, 17. Vojtěch Honzák, 24. Jakub Blažek, 25. Vítězslav Špok, 37. Ondřej Kubeš, 43. Dominik Počta, 45. Jakub Tabášek, 48. Jakub Tabášek, 49. Ondřej Kubeš; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 3 + Matěj Ďurina OS:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Julius Šabler 26 - Ondřej Kukol 24; po třetinách: 1:5, 2:3, 1:4
60:00 Komentář hostů Čechovič Adam (Trenér): Nezachytili jsme vstup do zápasu, ale vćas jsme se probrali, začali kombinovat v pohybu a vytvářet si šance. Zápas měl mnoho zbytečností a pasáží bez tempa, což je škoda. Stále máme na čem pracovat. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Dnes to nebylo ono. Trápili jsme se v zakončení a hlavně v hlavě. Nadruhou stranu tohle byla ostuda ze všech stran, ze kterých to šlo.
60:00 Střely ve 3. části: 11:15
56:47 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:12
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #48 Tomáš Jančík (4:12)
54:01 Vyloučen hráč #44 Jiří Hadamovský družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:18 Vyloučen hráč #93 Jakub Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za držení
48:39 GÓL FBC Draci Říčany! 3:12
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (3:12)
47:29 Timeout FBC Draci Říčany
47:29 GÓL FBC Draci Říčany! 3:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (3:11)
44:38 GÓL FBC Draci Říčany! 3:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #7 Dominik Počta (3:10)
42:21 GÓL FBC Draci Říčany! 3:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Dominik Počta, asistoval #93 Jakub Tabášek (3:9)
40:00 Střely ve 2. části: 7:13
36:42 GÓL FBC Draci Říčany! 3:8
36:40 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha Boys U23 - osobní trest
36:40 Vyloučen hráč #78 Matěj Ďurina družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za nesportovní chování
27:05 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:7
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #22 David Chochlovský (3:7)
24:25 GÓL FBC Draci Říčany! 2:7
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (2:7)
23:01 GÓL FBC Draci Říčany! 2:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek bez asistence (2:6)
20:17 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:5
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 Michael Kočandrle (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 10:11
17:18 Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za špatné střídání
16:09 GÓL FBC Draci Říčany! 1:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #25 Michal Strieženec (1:5)
15:25 GÓL FBC Draci Říčany! 1:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #5 Vítězslav Špok (1:4)
15:06 GÓL FBC Draci Říčany! 1:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #25 Michal Strieženec, asistoval #11 Ondřej Kubeš (1:3)
08:43 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok bez asistence (1:2)
07:01 GÓL FBC Draci Říčany! 1:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #27 Ondřej Zika (1:1)
01:35 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #81 Michael Kočandrle (1:0)