59
  • 59 58:43
    Florbal J. Hradec

Fbc Strakonice - Florbal Jindřichův Hradec 5:2
branky: 2. Luboš Homolka, 30. Tomáš Houska, 33. Vojtěch Houska, 45. Lukáš Pluskal, 53. Tomáš Mareš - 31. Jiří Šustr, 51. Filip Šimek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 21 - Jakub Rytíř 31; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:1
60:00 Komentář domácích Staněk Jan (Vedoucí): Po dlouhé době dobrý vstup do utkání, přesto z toho vytěžíme pouze jeden gól a ikdyž zápas vypadal dlouho vyrovnaně, hra byla furt nakloněná na naší stranu, byla jen otázka času, kdy přidáme další góly a utkání ovládneme.Ikdyž nám pár věcí stále vázlo, nahradili jsme to bojovností a nasazením. Soupeř byl každopádně nepříjemný a nic nám nenechal zadarmo do samého závěru zápasu. Děkujeme za férové utkání a přejeme štastnou cestu domů. nPoslední věc je pozdrav Matějovi do Strakonické nemocnice a doufáme, že to není nic vážného a uvidíme jeho kásný úsměv co nejdříve. n n
60:00 Komentář hostů Prokýšek Jiří (Trenér): Dnes jsme věděli, co nás čeká, ale bohužel jsme se nedrželi pokynů. Zbytečné chyby, nedůraz a špatné zakončení nás stálo lepší výsledek. Gratuluji soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
58:43 Timeout Florbal Jindřichův Hradec
52:21 GÓL Fbc Strakonice! 5:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (5:2)
50:25 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 4:2
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #17 Filip Šimek, asistoval #13 Jan Cihlář (4:2)
49:34 Vyloučen hráč #57 Daniel Chvosta družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře
44:17 GÓL Fbc Strakonice! 4:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal bez asistence (4:1)
40:00 Střely ve 2. části: 17:6
32:20 GÓL Fbc Strakonice! 3:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #3 Miloslav Blahuta (3:1)
30:35 GÓL Florbal Jindřichův Hradec! 2:1
Branku družstva Florbal Jindřichův Hradec vstřelil #21 Jiří Šustr, asistoval #16 Vojtěch Koutný (2:1)
29:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #19 Jiří Křesák (2:0)
20:00 Střely v 1. části: 9:8
13:09 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
01:51 GÓL Fbc Strakonice! 1:0
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #81 Matěj Čajan (1:0)