• 56 55:18
    7:6
    (Šlápota)

TJ Centropen Dačice - SPORT CLUB Klatovy 7:6
branky: 5. Filip Přikryl, 18. Pavel Gellner, 20. Filip Šlápota, 30. Radovan Kubek, 33. Radovan Kubek, 35. Radovan Kubek, 56. Radovan Kubek - 3. Lukáš Joachimsthaler, 12. Patrik Hrubý, 19. Patrik Hrubý, 33. David Jánský, 34. Jakub Stelzer, 54. Patrik Hrubý; rozhodčí: Miloš Janda - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Lukáš Vacuška 31 - Petr Smazal 11; po třetinách: 3:3, 3:2, 1:1
60:00 Komentář domácích Kubeš Radek (Trenér): Konečně se nám podařilo přenést věci z tréninku i do zápasu. I když byl soupeř více na balónku a měl víc střel, tak do vyloženě nebezpečných situací se nedostával. Až na občasné tříminutové výpadky jsme měli zápas pod kontrolou a dělali jsme, co jsme chtěli. Děkuji všem fanouškům, kteří nás přijeli podpořit, byli jste cítit. Soupeři díky za emotivní zápas.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Zdravím Jirku Matyáše, pokud na nás chceš posílat to co tu dnes pískalo i na další zápasy na jihu, tak z toho mám strach. V životě jsem neviděl, tak arogantní rozhodčí, kteří nám dnes prohráli zápas. Nemohli jsme se soustředit na hru, ale na to abychom náhodou nebyli rušiví směrem do hry...Pošlu video díky. Ohledně hry, chtěli jsme dneska víc než soupeř, tlačili jsme, ale nesvědčí nám, když máme říit tempo a styl utkání, soupeř nás porazil svými brejky a přesnou střelbou. PS: Kloudís strhni mi to z platu.
60:00 Střely ve 3. části: 5:13
59:00 Poslední minuta tohoto utkání.
58:41 Klatovy se snaží hrát poslední vteřiny na míčku.
55:36 Hra je ve vysokém tempu a také dost vyhrocená. Nervozita roste .
55:18 GÓL TJ Centropen Dačice! 7:6
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #3 Filip Šlápota (7:6)
54:49 Dačice nahodili tempo a ženou se kupředu.
53:41 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #23 Štěpán Hajn (6:6)
50:42 Fanoušci Dačic jsou slyšet na celou halu a hodně jim to pomáhá.
49:48 Klatovský gól nebyl uznán, kvůli malému brankovišti.
49:15 Vojtěch Bartoň prokličkoval celé hřistě, ale zablokován.
46:52 Vacuška vychytal střelu Joachimsthalera.
46:14 Vyloučen hráč #3 Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
46:14 Klatovy si vyzkouší druhou přesilovku za utkání.
44:07 Radovan Kubek sám na bránu, ale trefuje pouze gólmana.
42:27 Dačice se dostávají dopředu po lajnách a Klatovy mají problém jim v tom zabránit.
40:01 Buly vyhrávají Dačice.
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:40 Dačice i přes oslabení měli šanci na vstřelení gólu.
37:59 Vyloučen hráč #16 Jan Morávek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
35:40 Hra na hřišti se začíná vyostřovat.
34:47 GÓL TJ Centropen Dačice! 6:5
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #33 Filip Přikryl (6:5)
33:35 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (5:5)
32:48 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 5:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #7 Jan Hais (5:4)
32:27 Timeout SPORT CLUB Klatovy
32:27 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:3
32:27 Šlápota si prohodil míček mezi nohama a náhle si ho přebral Kubek vymetl šibenici.
31:29 Klatovy se na hřišti hádají.
29:48 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek bez asistence (4:3)
29:38 Radovan Kubek ze standartky střílí gól.
26:22 Hajn střílí a Vacuška vyráží helmou.
25:10 Dačice se dostali pod tlak a jsou utlačovány před bránou.
23:00 Klatovy se ujali druhé třetiny do svých rukou.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:12
19:19 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:3
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Filip Šlápota, asistoval #20 Radovan Kubek (3:3)
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:32 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (2:3)
18:32 Hrubý z voleje prostřelil Vacušku.
17:33 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #34 Pavel Gellner, asistoval #20 Radovan Kubek (2:2)
16:50 Přikryl trefuje pouze spoj brány po nahrávce Šlápoty.
15:35 Přikryl na Morávka, ale ten nahrávku nezpracoval.
13:57 Klatovy chtějí mít toto utkání na Dačické polovině. Dačice je na bránu nepouštějí a tak je utkání velice vyrovnané.
11:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #36 Štěpán Žežula (1:2)
08:14 Dačice rozehrávají od brány, ale Klatovy vyčkávají na chybu soupeře.
04:53 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #33 Filip Přikryl, asistoval #20 Radovan Kubek (1:1)
04:00 Dačice započali přesilovku rychlou střelou a Klatovy čekají na chybu.
03:54 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování florbalky
02:48 Hra začala ve vysokém tempu.
02:28 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 0:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #93 Lukáš Joachimsthaler, asistoval #11 Jakub Stelzer (0:1)
00:01 úvodní buly vyhrávají Dačice