14:10
    Filip PÍRKA
    (Hladík)

FBC Draci Říčany - SK Meťák České Budějovice 14:10
branky: 12. Jakub Tabášek, 16. Vojtěch Honzák, 17. Jakub Tabášek, 22. Filip Nochta, 24. Ondřej Zika, 29. Ondřej Zika, 31. Ondřej Zika, 35. Ondřej Kubeš, 36. Matěj Tabášek, 43. Vítězslav Špok, 47. Jakub Tabášek, 47. Jan Dušek, 47. Ondřej Zika, 51. Matyáš Pros - 4. Matěj Beniačik, 8. Filip Pírka, 29. Matěj Hladík, 34. Filip Pírka, 46. Matěj Hladík, 46. Tomáš Bezpalec, 52. Matěj Hladík, 55. Tomáš Bezpalec, 56. Filip Pírka, 57. Filip Pírka; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 11, Evžen Kindermann 1 - Daniel Zdychynec 26; po třetinách: 3:2, 6:2, 5:6
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Dnes jsme mrhali časem svým a 154 diváků, kteří na zápas dorazili. Pozitivní jsou tři body a tím bych skončil. Naše bránění bylo až žalostně zoufalé a přístup tréninku v týdnu se nám odrazil i v tomhle zápase. 8 gólů jsme soupeři darovali úplně sami a náše nasazení připomínalo spíš vánoční trénink. Děkujeme soupeři za férový zápas a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Dopustili jsme se hodně základních cyb, které domácí nemilosrdně trestali. Ve výkonu byl vidět rozdíl vzplývající z postavení v tabulce, kladně hodnotíme deset vstřelých branek. Děkujeme publiku za krásnou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 9:7
56:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 14:10
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Filip Pírka, asistoval #24 Matěj Hladík (14:10)
56:16 Vyloučen hráč #5 Vítězslav Špok družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
55:43 tato třetina je zatím nejzajímavější na góly i nervově vypjaté chvíle
55:18 GÓL SK Meťák České Budějovice! 14:9
54:37 GÓL SK Meťák České Budějovice! 14:8
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec z trestného střílení (14:8)
51:55 GÓL SK Meťák České Budějovice! 14:7
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #36 Ondřej Kočka (14:7)
50:44 GÓL FBC Draci Říčany! 14:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #4 Jan Dušek (14:6)
50:28 Vyloučen hráč #17 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
46:43 Timeout SK Meťák České Budějovice
46:43 GÓL FBC Draci Říčany! 13:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #5 Vítězslav Špok (13:6)
46:43 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Evžen Kindermann družstva FBC Draci Říčany
46:33 neuvěřitelná gólová přestřelka
46:08 GÓL FBC Draci Říčany! 12:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #34 Vojtěch Honzák (12:6)
46:00 GÓL FBC Draci Říčany! 11:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #92 Matěj Tabášek (11:6)
45:47 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec bez asistence (10:6)
45:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 10:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #12 Matěj Beniačik (10:5)
42:13 GÓL FBC Draci Říčany! 10:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #4 Jan Dušek (10:4)
40:32 Diváci se těší co přinese právě zahájená poslední 3. třetina.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
35:04 GÓL FBC Draci Říčany! 9:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #7 Dominik Počta (9:4)
34:14 GÓL FBC Draci Říčany! 8:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Ondřej Kubeš, asistoval #23 Matyáš Pros (8:4)
33:17 GÓL SK Meťák České Budějovice! 7:4
33:04 Oslabení se jim podařilo ubránit ale vzápětí dostávají nešťastný gól.
31:35 Draci sází jeden gól za druhým. Nyní se snaží ubránit oslabení.
30:37 Vyloučen hráč #24 Ondřej Anýž družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
30:12 GÓL FBC Draci Říčany! 7:3
28:31 GÓL FBC Draci Říčany! 6:3
28:11 GÓL SK Meťák České Budějovice! 5:3
23:58 Draci vstoupili do druhé části s neuvěřitelnou vervou. Meťák se zatím nedostal k žádné šanci a ani k dračí bráně.
23:16 GÓL FBC Draci Říčany! 5:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #23 Matyáš Pros (5:2)
21:34 GÓL FBC Draci Říčany! 4:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #93 Jakub Tabášek (4:2)
20:00 Střely v 1. části: 20:7
16:58 Drakům se podařilo prolomit obranu Meťáku a ujímají se vedení.
16:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #5 Vítězslav Špok (3:2)
15:34 GÓL FBC Draci Říčany! 2:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #25 Michal Strieženec (2:2)
15:01 Draci se snaží obrátit hru ve svůj prospěch ale obrana Meťáku je nechce pustit k zakončení.
12:08 Neuvěřitelná souhra domácích, je z toho gól a snížení gólového manka
11:46 GÓL FBC Draci Říčany! 1:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #33 Marek Svoboda (1:2)
09:43 Vyloučen hráč #82 Václav Vítek družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
07:19 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Filip Pírka, asistoval #66 Tomáš Příhoda (0:2)
03:46 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #12 Matěj Beniačik, asistoval #82 Václav Vítek (0:1)
03:29 vstup do útkání je zatím vyrovnaný ale domácí hosty tlačí