(Strieženec)
  • 59 58:56
    11:10

FBC Draci Říčany - FBŠ ATT Gorily Plzeň 11:10
branky: 2. Jakub Tabášek, 6. Jan Dušek, 23. David Tománek, 26. Marek Honzák, 38. Matyáš Pros, 46. Vítězslav Špok, 49. Marek Svoboda, 56. Jan Dušek, 58. Vítězslav Špok, 59. Jakub Tabášek, 59. Matěj Tabášek - 5. Adam Vágner, 9. Jiří Kratina, 13. Ondřej Hlinovský, 13. Tomáš Pour, 25. Jan Šobotník, 26. Ondřej Hlinovský, 32. Adam Vágner, 35. Jiří Kratina, 40. Ondřej Hlinovský, 44. Ondřej Hlinovský; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 98; zásahy brankářů: František Lerch 29 - Marek Schober 45; po třetinách: 2:4, 3:5, 6:1
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Teď se ve mně bije spoustu věcí. Bohužel jsme prohráli a soupeř díkz své bojovnosti utkání otočil. Doufám, že se z dnešního utkání ponaučíme a budeme pokračovat v dobré práci. Z čeho jsem extrémně znechucen, tak je ovlivnění hry 3.strany. Pravidla jsou od toho, aby se dodržovali. Děkuji fanouškům za podporu!
60:00 Komentář domácích Čechovič Adam (Trenér): Naprosto upřímně byl soupeř první dvě třetiny lepším týmem, a to především v zakončení, kdy využíval každé naší chyby a utíkal nám jak herně, tak výsledkově. Do třetí třetiny jsme spustili pressing a věřili, že pořád můžeme pětigólovou ztrátu smazat. Díky přesilovkám jsme zjistili, že to jde a ostřelovali soupeře z každé pozice, díky čemuž celý zápas nakonec otočili. Děkujeme fantastickým fanouškům, soupeři za zápas v obrovském tempu a jsem moc rád, že jsme s Průhonicemi rozloučili vítězně. Těšíme se na všechny v nové hale!
60:00 Střely ve 3. části: 26:8
59:22 Neuvěřitelné vteřiny před koncem
58:56 GÓL FBC Draci Říčany! 11:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #92 Matěj Tabášek, asistoval #25 Michal Strieženec (11:10)
58:12 GÓL FBC Draci Říčany! 10:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #25 Michal Strieženec (10:10)
57:50 GÓL FBC Draci Říčany! 9:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #4 Jan Dušek (9:10)
55:14 GÓL FBC Draci Říčany! 8:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #23 Matyáš Pros (8:10)
54:39 Vyloučen hráč #87 Adam Hašek družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
50:20 Draci tlačí soupeře co to jde a stahují manko, v oddechovém čase byla válečná porada, jak otočit skóre ve svůj prospěch. Fanoušci doufají v otočení zápasu a fandí, co jim bránice stačí
48:43 Timeout FBC Draci Říčany
48:43 GÓL FBC Draci Říčany! 7:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #33 Marek Svoboda, asistoval #5 Vítězslav Špok (7:10)
46:20 Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
46:20 Vyloučen hráč #20 Tomáš Pour družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:51 GÓL FBC Draci Říčany! 6:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #23 Matyáš Pros (6:10)
44:37 Vyloučen hráč #13 Kryštof Lehečka družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:10
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #96 Vojtěch Beneš (5:10)
40:20 Draci se snaží dohnat gólové manko. Mají na to ještě 20 minut
40:00 Střely ve 2. části: 19:16
39:55 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #20 Tomáš Pour (5:9)
39:35 Vyloučen hráč #92 Matěj Tabášek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:29 GÓL FBC Draci Říčany! 5:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #49 David Tománek (5:8)
34:50 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #11 Ondřej Budek (4:8)
31:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:7
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Vágner, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (4:7)
26:44 Draci soupeře tlačí.... jedna střela střídá druhou ale nedaří se najít volné místo v brance
25:57 GÓL FBC Draci Říčany! 4:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #63 Marek Honzák bez asistence (4:6)
25:40 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #87 Adam Hašek (3:6)
24:14 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #2 Jan Šobotník, asistoval #17 Matěj Surák (3:5)
23:09 Draci v úvodu ubránili oslabení a snižují na 3:4
22:20 GÓL FBC Draci Říčany! 3:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #49 David Tománek, asistoval #8 Václav Steinhaizl (3:4)
20:00 Střely v 1. části: 11:15
19:40 Vyloučen hráč #82 Filip Nochta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:56 teď si úplně nerozumněl Tománek s Kubešem a vytoužené zakončení se nekonalo
14:15 domácí se snaží dohnat gólovou ztrátu
12:48 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #11 Ondřej Budek (2:4)
12:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:3
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #14 Adam Vágner (2:3)
12:12 Zatím je souboj velmi vyrovnaný a oba týmy se perou velmi urputně
08:21 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #20 Tomáš Pour (2:2)
05:27 GÓL FBC Draci Říčany! 2:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (2:1)
04:29 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Vágner, asistoval #87 Adam Hašek (1:1)
01:37 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #93 Jakub Tabášek, asistoval #82 Filip Nochta (1:0)