60
  • 60 59:14
    Panthers Praha

Panthers Praha Boys U23 - SPORT CLUB Klatovy 7:6
branky: 3. Vojtěch Majer, 16. David Chochlovský, 20. David Chochlovský, 25. Jan Tvrdek, 34. Vojtěch Zdrubecký, 34. Antonín Ježek, 54. Antonín Ježek - 5. Matyáš Moller, 20. Matyáš Moller, 33. Jaroslav Jiřík, 34. Šimon Švára, 44. Matyáš Moller, 50. Jakub Stelzer; rozhodčí: Alexander McIntosh - Petr Herman; vyloučení: 4:6; využití: 2:0; zásahy brankářů: Julius Šabler -6 - Michael Petelík -7; po třetinách: 3:2, 3:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Sysel Jan (Trenér): Realita předčila očekávání. Hráli jsme trochů hurá florbal bez myšlenky ale rychle jsme se dokázali zkoncentrovat. Škoda výpadku ve druhé třetině a že z 15 hráčů se v průbehu zápasu stalo pouze 12.  nDíky soupeři za zápas a Marťas, nebyla tam nejaká sázka ? W
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Asistent trenéra): Jsem rád, že mi cesta na Rudnou z Plzně zabrala jenom 2,5 hodiny a stihl jsem ho. Teď k zápasu, škoda zbytečných fatálů a hry bez větší hry ve struktuře a s větším klidem na balónku, třetí třetinu jsme byli lepším týmem a až do poslední chvíle se hrálo o body.  nDíky soupeři za zápas.
59:14 Timeout Panthers Praha Boys U23
57:21 Timeout SPORT CLUB Klatovy
55:13 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
53:06 GÓL Panthers Praha Boys U23! 7:6
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #7 David Navrátil (7:6)
50:00 Vyloučen hráč #56 Tomáš Mánek družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za sekání
49:19 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:6
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #11 Jakub Stelzer, asistoval #44 Matyáš Moller (6:6)
47:39 Vyloučen hráč #47 Jiří Levý družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:47 Vyloučen hráč #7 David Navrátil družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za hrubost
43:12 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:5
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #12 Martin Benda (6:5)
38:21 Vyloučen hráč #26 Štěpán Hajn družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za opakované přestupky
33:50 GÓL Panthers Praha Boys U23! 6:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #22 David Chochlovský (6:4)
33:43 GÓL Panthers Praha Boys U23! 5:4
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #29 Vojtěch Zdrubecký, asistoval #56 Tomáš Mánek (5:4)
33:27 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #9 Šimon Švára, asistoval #44 Matyáš Moller (4:4)
32:21 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 4:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #30 David Jánský (4:3)
27:29 Vyloučen hráč #86 Matěj Merkner družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
26:40 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha Boys U23 na 2 minuty za špatné střídání
24:17 GÓL Panthers Praha Boys U23! 4:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #17 Jan Tvrdek, asistoval #27 Antonín Ježek (4:2)
23:00 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:57 GÓL Panthers Praha Boys U23! 3:2
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #22 David Chochlovský bez asistence (3:2)
19:42 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 2:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller z trestného střílení (2:2)
15:54 GÓL Panthers Praha Boys U23! 2:1
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #22 David Chochlovský, asistoval #29 Vojtěch Zdrubecký (2:1)
08:40 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
04:06 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 1:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #44 Matyáš Moller, asistoval #82 Lukáš Netrh (1:1)
02:53 GÓL Panthers Praha Boys U23! 1:0
Branku družstva Panthers Praha Boys U23 vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #56 Tomáš Mánek (1:0)