4:24
    Jiří VESELÝ
    (Lehečka)

SK Meťák České Budějovice - FBŠ ATT Gorily Plzeň 4:24
branky: 6. Matěj Hladík, 9. Tomáš Příhoda, 42. Matěj Hladík, 50. David Dvořáček - 5. Ondřej Budek, 8. Kryštof Lehečka, 9. Ondřej Hlinovský, 11. Ondřej Budek, 14. Ondřej Hlinovský, 19. Jiří Kratina, 19. Adam Hašek, 20. Vojtěch Hejduk, 21. Kryštof Lehečka, 28. Matěj Surák, 29. Ondřej Hlinovský, 31. Ondřej Sihelský, 33. Adam Hašek, 40. Ondřej Budek, 42. Ondřej Budek, 46. Ondřej Sihelský, 48. Ondřej Budek, 49. Vojtěch Hejduk, 50. Vojtěch Beneš, 52. Matěj Surák, 53. Tomáš Pour, 54. Matěj Surák, 59. Jiří Kratina, 59. Jiří Veselý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Jiří Šoupa 32 - Vojtěch Šimůnek 12; po třetinách: 2:8, 0:6, 2:10
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Skóre a vítězství nás potěšilo, ale chceme víc. JE DE ME! Děkuji soupeři za utkání! AVÉ GORILA :)
60:00 Komentář domácích Janoušek Ivan (Trenér): Přes to, že nám chyběla jedna pětice hráčů, snažili jsme se hrát otevřený florbal a tomu také odpovídá celkový výsledek. Soupeř byl lepší po všech stránkách. Přejeme dobrý dojezd domů.
60:00 Střely ve 3. části: 5:22
58:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:24
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #48 Jiří Veselý, asistoval #13 Kryštof Lehečka (4:24)
58:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:23
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (4:23)
56:30 Tibitancl na to šel silou po mantinelu, dlouho mu to nevydrželo.
53:01 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:22
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #86 Ondřej Sihelský (4:22)
52:37 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:21
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #87 Adam Hašek (4:21)
51:36 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:20
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #20 Tomáš Pour (4:20)
50:14 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:19
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #96 Vojtěch Beneš, asistoval #13 Kryštof Lehečka (4:19)
49:40 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:18
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #6 David Dvořáček, asistoval #24 Matěj Hladík (4:18)
49:39 Již to vypadalo, že se domácím nepovede zakončit, Dvořáček ale na druhý pokus uspěl
48:07 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:18
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #7 Jiří Lukasch (3:18)
47:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:17
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #86 Ondřej Sihelský (3:17)
45:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:16
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #48 Jiří Veselý (3:16)
41:52 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:15
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #32 Martin Smudek (3:15)
41:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:15
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:15)
40:00 Střely ve 2. části: 6:13
39:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:14
36:43 Kořenský si dnes koleduje o zlomení hokejky.
35:02 Vyloučen hráč #24 Matěj Hladík družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
33:10 Vyloučen hráč #17 Matěj Surák družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
32:59 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:13
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek, asistoval #96 Vojtěch Beneš (2:13)
32:30 Krásná sólo akce Tomaška končí protiútokem.
30:39 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:12
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #86 Ondřej Sihelský, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:12)
28:57 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:11
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Kryštof Lehečka (2:11)
28:00 Příhoda s Hladíkem vytvořili krásnou akci dva na jednoho, střela Hladíka skončila v rukách gólmana.
27:26 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:10
26:55 Humpál trefil vnější konstrukci branky a soupeř ho za odměnu poslal na zem
22:12 Vyloučen hráč #86 Ondřej Sihelský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za hrubost
20:24 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:9
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #64 Ondřej Hlinovský (2:9)
20:23 Smudek chtěl vybojovaný balón poslat dál, míček skončil ale na hokejce soupeře a byl z toho protiútok
20:00 Střely v 1. části: 5:21
19:09 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:8
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #17 Matěj Surák (2:8)
18:52 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:7
18:34 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:6
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #32 Jiří Kratina, asistoval #17 Matěj Surák (2:6)
17:55 Soubojů u mantinelu je dnes opravdu dost, pořadatelé ani nestíhají rovnat.
13:18 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:5
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #86 Ondřej Sihelský (2:5)
10:33 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:4
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #19 Vojtěch Hejduk (2:4)
08:41 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #17 Tomáš Příhoda, asistoval #24 Matěj Hladík (2:3)
08:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:3
07:08 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #96 Vojtěch Beneš (1:2)
05:04 GÓL SK Meťák České Budějovice! 1:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #24 Matěj Hladík, asistoval #11 Petr Jindra (1:1)
04:41 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 0:1
03:48 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
01:50 Výhozy domácího golmana zatím končí na středu na hokejkách hostí.