8:7
    Filip ŠUBRT
    (Kurfürst)

Orel Jednota Troubelice - FBC Playmakers Prostějov C 8:7
branky: 5. Lukáš Vláčil, 7. Lukáš Vláčil, 11. Lukáš Vláčil, 12. Adam Zámečník, 14. Ondřej Hruška, 17. Lukáš Vláčil, 21. Lukáš Vláčil, 25. Lukáš Vláčil - 2. Jan Šilhánek, 4. Tomáš Krejčí, 7. Lukáš Brumlík, 11. Milan Hnízdil, 13. Tomáš Krejčí, 34. Jan Prudký, 36. Filip Šubrt; rozhodčí: Martin Czyž - Lukáš Axmann; vyloučení: 2:5; využití: 3:1; zásahy brankářů: Vojtěch Novák ? - Michal Kopečný -8; po třetinách: 4:4, 3:1, 1:2
35:22 Playmakers zkouší hru v šesti.
35:21 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 8:7
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #25 Filip Šubrt, asistoval #11 Pavel Kurfürst (8:7)
33:30 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 8:6
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #35 Jan Prudký bez asistence (8:6)
33:30 Playmakers snižují, a uvidíme jestli získá ještě nějaké body z tohoto zápasu.
32:34 Vyloučen hráč #17 Jan Kotráš družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za bránění ve hře
27:44 Vyloučen hráč #92 Lukáš Brumlík družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2 minuty za hrubost
25:42 Vyloučen hráč #88 Lukáš Vláčil družstva Orel Jednota Troubelice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:18 GÓL Orel Jednota Troubelice! 8:5
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #88 Lukáš Vláčil, asistoval #8 Martin Mucka (8:5)
23:08 Vyloučen hráč #11 Pavel Kurfürst družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2 minuty za sekání
20:46 Timeout FBC Playmakers Prostějov C
20:46 GÓL Orel Jednota Troubelice! 7:5
19:50 Vyloučen hráč #19 Michal Sobecký družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2 minuty za zvedání florbalky
16:12 GÓL Orel Jednota Troubelice! 6:5
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #88 Lukáš Vláčil, asistoval #17 Jan Kotráš (6:5)
13:10 GÓL Orel Jednota Troubelice! 5:5
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #12 Ondřej Hruška bez asistence (5:5)
12:48 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 4:5
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #44 Tomáš Krejčí, asistoval #25 Filip Šubrt (4:5)
11:49 GÓL Orel Jednota Troubelice! 4:4
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #19 Adam Zámečník bez asistence (4:4)
10:31 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 3:4
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #95 Milan Hnízdil, asistoval #35 Jan Prudký (3:4)
10:14 GÓL Orel Jednota Troubelice! 3:3
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #88 Lukáš Vláčil, asistoval #13 Tomáš Hoffinger (3:3)
08:24 Vyloučen hráč #42 Petr Brumlík družstva FBC Playmakers Prostějov C na 2 minuty za sekání
08:24 První dvě minuty v zápase dostali Playmakeři. Uvidíme jestli Troubelice vyrovnají.
06:50 Playmakeři vrací úder a vedou 3:2.
06:49 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 2:3
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #92 Lukáš Brumlík, asistoval #95 Milan Hnízdil (2:3)
06:34 GÓL Orel Jednota Troubelice! 2:2
06:25 Troubelice se probudily, a nechtějí pustit Playmakery k míčku.
04:42 GÓL Orel Jednota Troubelice! 1:2
Branku družstva Orel Jednota Troubelice vstřelil #88 Lukáš Vláčil bez asistence (1:2)
03:50 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 0:2
03:40 Playmakeři jsou jako draci, tvoří si jednu akci za druhou, ale skore zatím zůstává pouze 1:0.
01:35 GÓL FBC Playmakers Prostějov C! 0:1
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov C vstřelil #16 Jan Šilhánek, asistoval #19 Michal Sobecký (0:1)