Frýdek-Místek

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

1. FBK Eagles Orlová B - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 4:2
branky: 7. Filip Matějka, 21. Jakub Mrázek, 24. Martin Tököly, 28. Kristián Rzyman - 24. David Šretr, 30. David Baran; rozhodčí: Filip Górny - Adam Langer; vyloučení: 0 + Matyáš Pleva 4 + TT:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Marek Plhal ? - Matyáš Němeček -4; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1
35:21 Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
29:34 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 4:2
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #71 David Baran, asistoval #88 Adam Hostovičák (4:2)
27:00 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 4:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #66 Kristián Rzyman, asistoval #7 Pavel Kubla (4:1)
23:39 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 3:1
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #62 David Šretr, asistoval #27 Vladan Sukač (3:1)
23:07 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 3:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #69 Filip Matějka (3:0)
20:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 2:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #16 Jakub Mrázek, asistoval #13 Marek Botur (2:0)
16:48 Vyloučen hráč #71 David Baran družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře
10:25 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová B do konce utkání - technický trest
10:25 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová B na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
06:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová B! 1:0
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová B vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #33 Marek Plhal (1:0)
06:00 Vyloučen hráč #88 Adam Hostovičák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře