Matěj ERBS
  • 35 34:47

Matěj ERBS

TJ Sokol Šenov - TJ Slovan Havířov C 7:1
branky: 4. Norbert Blokesch, 8. Tomáš Kratochvíl, 8. Jiří Kroček, 9. Ondřej Sasin, 25. Tomáš Tomešek, 33. Tomáš Tomešek, 33. Radim Kokošínský - 18. Kryštof Malina; rozhodčí: Ondřej Keberle - Jan Šprinc; vyloučení: 3 + Jiří Kroček OS:6 + Jiří Gregor TDKU + Jiří Gregor OS + 4 + Matěj Erbs 4 + Matěj Erbs OS; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jaroslav Koukal ? - Lukáš Vrba ?; po třetinách: 4:0, 0:1, 3:0
34:47 Vyloučen hráč #29 Jiří Kroček družstva TJ Sokol Šenov - osobní trest
34:47 Vyloučen hráč #29 Jiří Kroček družstva TJ Sokol Šenov na 2 minuty za nesportovní chování
34:47 Vyloučen hráč #85 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov C - osobní trest
34:47 Vyloučen hráč #85 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování
34:47 Vyloučen hráč #85 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov C na 2+2 minuty za hrubost
34:16 Vyloučen hráč #66 Daniel Sekula družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za sekání
32:49 GÓL TJ Sokol Šenov! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #6 Radim Kokošínský, asistoval #11 Tomáš Ptáček (7:1)
32:26 GÓL TJ Sokol Šenov! 6:1
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #2 Tomáš Tomešek, asistoval #76 Boris Novosad (6:1)
32:10 Vyloučen hráč #85 Matěj Erbs družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:44 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov C do konce utkání
30:44 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za nesportovní chování
30:44 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov C - osobní trest
30:44 Vyloučen hráč #19 Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov C na 2+2 minuty za nesportovní chování
29:59 Vyloučen hráč #13 Ondřej Sasin družstva TJ Sokol Šenov na 2 minuty za držení
28:50 Vyloučen hráč #8 Radovan Vajda družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za hrubost
24:32 GÓL TJ Sokol Šenov! 5:1
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #2 Tomáš Tomešek, asistoval #29 Jiří Kroček (5:1)
20:08 Vyloučen hráč #8 Štěpán Chrapek družstva TJ Sokol Šenov na 2 minuty za špatné střídání
17:48 GÓL TJ Slovan Havířov C! 4:1
Branku družstva TJ Slovan Havířov C vstřelil #89 Kryštof Malina, asistoval #85 Matěj Erbs (4:1)
08:54 GÓL TJ Sokol Šenov! 4:0
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #13 Ondřej Sasin, asistoval #29 Jiří Kroček (4:0)
07:48 GÓL TJ Sokol Šenov! 3:0
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #29 Jiří Kroček bez asistence (3:0)
07:13 GÓL TJ Sokol Šenov! 2:0
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #4 Tomáš Kratochvíl, asistoval #76 Boris Novosad (2:0)
05:37 Vyloučen hráč #4 Daniel Kain družstva TJ Slovan Havířov C na 2 minuty za bránění ve hře
03:23 GÓL TJ Sokol Šenov! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Šenov vstřelil #7 Norbert Blokesch, asistoval #2 Tomáš Tomešek (1:0)