2:7
    Tadeáš TOMÍČEK
    (Hikl)

1. SC TEMPISH Vítkovice B - 1.MVIL Ostrava B 2:7
branky: 2. Dominik Zlámal, 4. Vojtěch Gruszka - 14. Filip Pírek, 14. Tomáš Ševčík, 27. Dominik Matula, 28. Pavel Hikl, 34. Martin Myška, 36. Tomáš Ševčík, 36. Tadeáš Tomíček; rozhodčí: Jakub Palowski - Ondřej Fojt; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Milan Briš ? - Vojtěch Ferenčák -2; po třetinách: 2:0, 0:2, 0:5
35:32 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:7
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #75 Tadeáš Tomíček, asistoval #13 Pavel Hikl (2:7)
35:18 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:6
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #77 Tomáš Ševčík, asistoval #43 Martin Myška (2:6)
33:14 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:5
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #43 Martin Myška, asistoval #13 Pavel Hikl (2:5)
30:04 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
27:58 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #13 Pavel Hikl, asistoval #24 Vítězslav Kríž (2:4)
26:03 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #8 Dominik Matula, asistoval #55 Vojtěch Schneider (2:3)
13:26 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #77 Tomáš Ševčík bez asistence (2:2)
13:10 GÓL 1.MVIL Ostrava B! 2:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #20 Filip Pírek, asistoval #43 Martin Myška (2:1)
08:10 Vyloučen hráč #77 Tomáš Ševčík družstva 1.MVIL Ostrava B na 2 minuty za sekání
03:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #78 Vojtěch Gruszka, asistoval #76 Matěj Honzek (2:0)
01:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice B! 1:0
Vlastní branku družstva 1.MVIL Ostrava B vstřelil #14 Dominik Zlámal (1:0)