3:7
    Ondřej FIRDA
    ()

FBC Honey Badgers F-M - Z.F.K. Petrovice B 3:7
branky: 4. Vojtěch Gřunděl, 13. Tomáš Vežranovský, 26. Václav Štrbák - 4. Jiří Mareš, 6. Roman Ochodek, 10. Vítězslav Růžička, 11. Martin Schulhauser, 25. Vítězslav Růžička, 34. Marcel Lázók, 38. Ondřej Firda; rozhodčí: Pavel Hála - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Bořek Harašta -7 - Martin Janík -3; po třetinách: 2:4, 1:1, 0:2
39:00 Ukončení 3. části
37:13 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:7
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #15 Ondřej Firda bez asistence (3:7)
36:56 Vyloučen hráč #6 Jiří Mareš družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:32 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 3:6
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #77 Marcel Lázók, asistoval #15 Ondřej Firda (3:6)
33:09 Vyloučen hráč #49 Martin Juroš družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:47 Vyloučen hráč #11 Václav Štrbák družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:54 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 3:5
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #11 Václav Štrbák bez asistence (3:5)
24:04 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 2:5
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (2:5)
20:14 Vyloučen hráč #99 Petr Pryszcz družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za špatné střídání
17:49 Vyloučen hráč #16 Martin Nenička družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:25 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 2:4
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #10 Tomáš Vežranovský bez asistence (2:4)
10:03 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:4
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #15 Ondřej Firda (1:4)
09:15 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:3
05:24 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:2
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #15 Ondřej Firda (1:2)
03:47 GÓL Z.F.K. Petrovice B! 1:1
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #15 Ondřej Firda (1:1)
03:18 GÓL FBC Honey Badgers F-M! 1:0
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil #12 Vojtěch Gřunděl, asistoval #11 Václav Štrbák (1:0)