2
  • 39 38:24
    Frenštát p/R

Bazinga Ostrava - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 7:7
branky: 2. Jiří Kratochvíl, 2. Matěj Zamarski, 10. Vojtěch Vandrol, 33. Jakub Přikryl, 34. Marek Svoboda, 38. Martin Žilinský, 39. Jiří Kratochvíl - 2. Patrik Klepáč, 5. Ondřej Polách, 19. Matěj Genzer, 22. Ondřej Polách, 26. Ondřej Šimík, 32. Vojtěch Pyško, 36. Ondřej Šimík; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Adam Daniel; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Roman Liebertz ? - Mikuláš Kalina ?; po třetinách: 3:2, 0:3, 4:2
39:00 Ukončení 3. části
38:25 Zápas nabral úplně jiné otáčky
38:24 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
38:24 GÓL Bazinga Ostrava! 7:7
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #51 Jiří Kratochvíl, asistoval #11 Jakub Přikryl (7:7)
38:24 Po osobním střetu dostávají dva hráči 2 minuty
38:07 Vyloučen hráč #91 Roman Roháček družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za hrubost
38:07 Vyloučen hráč #81 Ondřej Šimík družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
37:05 GÓL Bazinga Ostrava! 6:7
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #44 Martin Žilinský, asistoval #69 Vojtěch Vandrol (6:7)
36:45 Bazinga hraje v šesti bez gólmana
35:04 Po krátké diskuzi s rozhodčím o tom jestli při gólu byl výskok nebo ne, rozhodčí rozhodli že se o výskok nejedná a Frenštát výhrává o dva góly
35:03 Timeout Bazinga Ostrava
35:03 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:7
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #81 Ondřej Šimík, asistoval #99 Patrik Pícha (5:7)
34:49 Hra se obrátila, Frenštát má více střel a je více na míčku
33:34 Šulačka, která prošla gólmanovi mezi nohama a upravuje stav na 5:6
33:33 GÓL Bazinga Ostrava! 5:6
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #27 Marek Svoboda, asistoval #91 Roman Roháček (5:6)
33:14 Ondra Šimík se dostal ke střele, ale míří až moc vysoko a přestřeluje
32:04 Bazinga rychle odpovídá Frenštátu v podobě gólu
32:03 GÓL Bazinga Ostrava! 4:6
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #11 Jakub Přikryl, asistoval #69 Vojtěch Vandrol (4:6)
31:47 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #21 Vojtěch Pyško bez asistence (3:6)
31:32 Jedna šance za druhou, ale většina končí mimo
29:55 Frenštát je více na míčku, ale méně střílí
27:45 Šance jsou na obou stranách a zápas může být ještě vyrovnaný
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:24 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #81 Ondřej Šimík, asistoval #42 Dušan Pícha (3:5)
24:42 Brankář vytáhl neuvěřitelný zákrok, při kterém zakončoval Ondřej Šimík do prázdné brány a brankář tam naposlední chvíli dal ruku a balonek vykryl
24:11 Bazinga opět zkusila dát gól z poza brány, ale míček mu sjel a k ničemu nedošlo
23:21 Hra se výrazně sklidnila po gólu Frenštátu
21:15 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #16 Ondřej Polách, asistoval #84 Matěj Genzer (3:4)
21:15 Tímto gólem Ondřej Polách posílá pozdrav nemocnému Adamu Poláchovi
18:46 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 3:3
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #84 Matěj Genzer, asistoval #99 Patrik Pícha (3:3)
18:46 Matěj Genzer s přehledem zakončuje pod víko a srovnává na 3:3
17:49 Máme zde zranění, hráč Matěj Zamarski z Bazingy má zjevně zvrtnutý kotník
16:00 Přečíslení Bazingy naštěstí končí v tyčce
15:29 Bazinga se pokusila dát gól z poza brány, ale Mikuláš Kalina si pokryl tyčku
14:54 Bazinga je v plném počtu
14:11 Střelu s dorážkou likviduje brankář Bazingy
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
12:55 Frenštát začne druhou třetinu v početní výhodě, poté co Vandrol hodil Frenštátského hráče na mantinel
12:54 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Vandrol družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
11:21 Matty Křenek měl dvě dorážky před bránou, ale ani jednu neproměnil
09:36 GÓL Bazinga Ostrava! 3:2
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #69 Vojtěch Vandrol, asistoval #91 Roman Roháček (3:2)
09:24 Bazinga se pořádně ještě nedostala k míčku
08:24 Bazinga je v plném počtu
07:55 Bazinga získala balón a hraje si s časem, vypadá to že z přesilovky nic nebude
06:24 Vyloučen hráč #28 Zdeněk Vařeka družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
06:13 Ondřej Polách zkusil dát gól z poza brány, ale gólman Bazingy si pohlídal tyčku
04:48 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #16 Ondřej Polách, asistoval #17 Matty Křenek (2:2)
04:18 Po neproměněném trestném střílení Frenštát dává gól a srovnává na 2:2
03:53 Trestné střílení družstva Bazinga Ostrava neproměnil #69 Vojtěch Vandrol.
03:53 Trestné střílení Bazingy po vysoké noze Genzera, která zabránila nahrávce do útoku Bazingy
03:11 Bazinga se k míčku dostává jen z našich chyb
01:45 Frenštát dostal rychlé dva góly na které odpovídá střelou Patrik Klepáč
01:44 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 2:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #33 Patrik Klepáč bez asistence (2:1)
01:19 GÓL Bazinga Ostrava! 2:0
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #7 Matěj Zamarski, asistoval #14 Jindřich Tichý (2:0)
01:03 GÓL Bazinga Ostrava! 1:0
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil #51 Jiří Kratochvíl, asistoval #87 Petr Suchoň (1:0)
00:57 Mikuláš Kalina si připisuje první zákrok v tomto zápase