0:10
    Radek STOLÁRIK
    (Vraník)

FBC Playmakers Prostějov - 1. SFK Flashing Stars Havířov 0:10
branky: 11. Jakub David, 14. Vojtěch Petřík, 18. Filip Šafarčík, 27. Alex Foltyn, 35. Lukáš Galla, 40. Lukáš Galla, 41. Samuel Vraník, 44. Vojtěch Petřík, 44. Lukáš Galla, 45. Radek Stolárik; rozhodčí: David Havlena - Petr Holan; vyloučení: 4 + Václav Trčka OS:0; využití: 0:3; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Erik Beza 0; po třetinách: 0:2, 0:2, 0:6
44:23 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:10
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #17 Samuel Vraník (0:10)
43:56 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:9
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #41 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (0:9)
43:06 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:8
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #66 Jan Zaoralek (0:8)
41:48 Vyloučen hráč #94 Patrik Dočkal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nedovolené vrážení
40:42 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:7
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #23 Radek Stolárik (0:7)
40:32 Vyloučen hráč #39 Jakub Kalabis družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost
39:58 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:6
34:02 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:5
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #41 Lukáš Galla, asistoval #14 Jakub David (0:5)
33:06 Vyloučen hráč #12 Vítězslav Krajča družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost
27:00 Tento zápas je absolutbě bez emocí. Chladný výkon Havířova ve mně vyvolává až velice smutnou náladu, strach a husí kůži. Odevzdaný a bezduchý výkon týmu z ProstěOFFa tomu nepřidává.
26:51 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:4
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #9 Václav Šimčík (0:4)
17:28 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:3
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #38 Filip Šafarčík, asistoval #10 Šimon Jandák (0:3)
13:44 Vyloučen hráč #13 Václav Trčka družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za nesportovní chování
13:44 Vyloučen hráč #13 Václav Trčka družstva FBC Playmakers Prostějov - osobní trest
13:10 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:2
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #7 Alex Foltyn (0:2)
10:32 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #14 Jakub David, asistoval #10 Šimon Jandák (0:1)