• 36 35:59
    2
    Šimon JELÍNEK

Snipers Třebíč modří - FBC GEPARDI BRNO blue 6:2
branky: 2. Ondřej Svoboda, 8. Vojtěch Fila, 19. Šimon Vybíral, 24. Denis Plavec, 27. Tomáš Charvát, 28. Vítek Chodur - 3. Michal Mazáč, 16. Jáchym Ondráček; rozhodčí: Matěj Karásek - Jiří Dorazil; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Oldřich Navrátil ? - Jakub Tauvinkl ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #86 Šimon Jelínek družstva FBC GEPARDI BRNO blue na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:59 Jelínek Š.podle vzoru Radka Gudase zastavil akci Trebíče.
34:00 Elederova klasika č. 2 (backhand) končí už taky klasicky v golmanovi
32:00 Malého Mazáče hrozně zajeli v gólové šanci. Rozhodčí zůstávají klidní
30:30 Tauvinkl by svými zákroky zaujal i Hermionu
27:58 GÓL Snipers Třebíč modří! 6:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #30 Vítek Chodur bez asistence (6:2)
27:50 Borkovec výborně bojuje v rozích hřiště
27:39 Trebíč využívá jednu z mnoha skulin v gepardí obraně a zvyšuje svůj náskok
26:47 GÓL Snipers Třebíč modří! 5:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #90 Tomáš Charvát, asistoval #7 Vojtěch Dvořák (5:2)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Velký Mazáč s Ondráškem D. se snaží nabudit tým k lepší hře. (a je to potřeba-pozn. redakce)
23:30 Tauvinkl začaroval míček a vyslal ho do tyče
23:00 GÓL Snipers Třebíč modří! 4:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #11 Denis Plavec, asistoval #87 Vojtěch Fila (4:2)
22:10 Souhře Jelínek Ondráček chybí jenom přesná nahrávka a střela
20:00 Buldozer Jelínek nenenechává projít soupeře za žádnou cenu
18:57 GÓL Snipers Třebíč modří! 3:2
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #4 Šimon Vybíral, asistoval #7 Vojtěch Dvořák (3:2)
17:00 Malý Mazáč překazil nahrávku soupeře, ale daleko s míčkem nedošel
15:39 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 2:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #4 Jáchym Ondráček bez asistence (2:2)
15:39 Halou zní siréna Gepardi vyrovnávají
13:27 Vyloučen hráč #65 Václav Kaněk družstva FBC GEPARDI BRNO blue na 2 minuty za špatné střídání
13:27 Gepardi chtěli vyplnit díru šestým hráčem, ale rozhodčí prokoukl taktiku Ondřeje Beránka
13:00 V gepardí obraně je díra jako ve státním rozpočtu
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:00 Ondáček vystihl rozehrávku soupeře ale fanoušci se neradují míček chytl golman
08:50 Tauvinkl kouzlí i bez hůlky
07:51 GÓL Snipers Třebíč modří! 2:1
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #87 Vojtěch Fila, asistoval #6 Eliška Hotová (2:1)
06:30 Ondáček by si měl najít jiný styl florbalu, kde se neběhá
04:30 Tauvinkl si zajistil místo v bradavickém expresu (ten dneska kouzlí)
02:16 GÓL FBC GEPARDI BRNO blue! 1:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO blue vstřelil #9 Michal Mazáč, asistoval #40 Šimon Eleder (1:1)
02:16 Elederovi jeho klasika vyšla a dává přesnou nahávku na středního Mazáče, který se TREFUJE
01:15 GÓL Snipers Třebíč modří! 1:0
Branku družstva Snipers Třebíč modří vstřelil #39 Ondřej Svoboda bez asistence (1:0)
01:00 Tauvinkl si zapisuje třetí zákrok za minutu obrana gepardů by mu mohla v nečem pomoct
00:00 Zdravíme Vás naši milý fanoušci, jsme rádi že tu jste s námi