1

2

3.

FBC Dragons - FBŠ Hummel Hattrick Brno 3:4pn
branky: 16. Karin Polišenská, 25. Nikola Forejtarová, 35. Lucie Zelinková - 20. Nicol Dlabalová, 21. Nikola Stejskalová, 23. Nicol Dlabalová, N Hana Pekárková; rozhodčí: Tomáš Slabý - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:1 + Nicol Dlabalová TDKU + 4; využití: 0:1; zásahy brankářů: Natálie Jurečková ? - Lea Raidová ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 2:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Monika Flajzarová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #99 Hana Pekárková a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #25 Lucie Zelinková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Nikola Stejskalová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #23 Nikola Barbořáková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #88 Anna Pekárková a vstřelil gól.
36:00 Zahájena trestná střílení
34:48 GÓL FBC Dragons! 3:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #25 Lucie Zelinková, asistoval #6 Monika Flajzarová (3:3)
32:52 Vyloučen hráč #56 Nicol Dlabalová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2+2 minuty za hrubost
32:52 Vyloučen hráč #56 Nicol Dlabalová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno do konce utkání
24:48 GÓL FBC Dragons! 2:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #24 Nikola Forejtarová, asistoval #14 Karin Polišenská (2:3)
22:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #56 Nicol Dlabalová, asistoval #7 Nikola Stejskalová (1:3)
22:27 Vyloučen hráč #31 Nikol Šimečková družstva FBC Dragons na 2 minuty za špatné střídání
20:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Nikola Stejskalová, asistoval #45 Kateřina Stejskalová (1:2)
19:49 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #56 Nicol Dlabalová, asistoval #88 Anna Pekárková (1:1)
19:34 Vyloučen hráč #22 Lucie Foltýnová družstva FBC Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
19:22 Vyloučen hráč #28 Terezie Ella Musilová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:29 GÓL FBC Dragons! 1:0
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Karin Polišenská, asistoval #24 Nikola Forejtarová (1:0)