7:2
    Dušan ŠOPÍK
    (Slabý)

FBC SLAVKOV - Bulldogs Brno Black 7:2
branky: 20. Adam Líbal, 22. Adam Líbal, 24. Roman Dlabka, 27. Patrik Slabý, 27. Ivan Shushman, 35. Patrik Slabý, 36. Dušan Šopík - 18. Kateřina Konečná, 33. Martin Pešina; rozhodčí: Patrik Navrátil - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Adam Šopík ? - Veronika Fiedlerová ?; po třetinách: 0:0, 3:1, 4:1
35:57 GÓL FBC SLAVKOV! 7:2
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #10 Dušan Šopík, asistoval #14 Patrik Slabý (7:2)
34:24 GÓL FBC SLAVKOV! 6:2
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #14 Patrik Slabý bez asistence (6:2)
32:13 GÓL Bulldogs Brno Black! 5:2
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #13 Martin Pešina, asistoval #97 Filip Nevtípil (5:2)
26:39 GÓL FBC SLAVKOV! 5:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #33 Ivan Shushman bez asistence (5:1)
26:23 GÓL FBC SLAVKOV! 4:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #14 Patrik Slabý, asistoval #10 Dušan Šopík (4:1)
23:32 GÓL FBC SLAVKOV! 3:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #20 Roman Dlabka, asistoval #33 Ivan Shushman (3:1)
21:03 GÓL FBC SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil #29 Adam Líbal, asistoval #14 Patrik Slabý (2:1)
21:03 Správný kapitán se pozná!!!! Adam Líbal posílá domací dvěma fíky do vedení.
19:23 GÓL FBC SLAVKOV! 1:1
18:23 Vyloučen hráč #68 Václav Lukáš družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za blokování florbalky
17:08 GÓL Bulldogs Brno Black! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #9 Kateřina Konečná, asistoval #24 Tomáš Tesárek (0:1)
16:46 Vyloučen hráč #14 Patrik Slabý družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za zdržování hry
15:55 Taktický mág na střídačce domácích se snaží své svěřence nabudit k lepšímu výkonu, ale ti jeho radám nevěnují pozornost a tempo hry se stále nemění.
12:00 Tempo zápasu připomíná spíše běh na dlouhou trať. Fanoušci pomalu usínají a stolek si nudou kouše nehty.
01:07 Vyloučen hráč #68 Václav Lukáš družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za sekání