5.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

FBC Dragons - FBC GEPARDI BRNO 8:7pn
branky: 17. Jan Kašný, 26. Jan Kašný, 34. Jan Kašný, 41. Jan Kašný, 43. Zdeněk Provazník, 43. Samuel Zloch, 45. Zdeněk Provazník, N Jan Kašný - 1. Vojtěch Lojek, 10. Michael Novotný, 11. Simon Bartoš, 16. Adam Podolský, 19. Jan Bretfeld, 21. Simon Bartoš, 29. Adam Podolský; rozhodčí: Matěj Kroča - Radek Šafář; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; zásahy brankářů: Jáchym Valihrach ? - Daniel Voda ?; po třetinách: 0:3, 2:4, 5:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #15 Jan Kašný a vstřelil rozhodující gól (8:7).
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #62 Simon Bartoš , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #3 Jakub Šebesta , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #40 Šimon Eleder , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #6 Zdeněk Provazník , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #72 Filip Matula , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #15 Jan Kašný a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #62 Simon Bartoš a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Dragons hráč #10 Roman Půček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC GEPARDI BRNO hráč #40 Šimon Eleder a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:38 Timeout FBC Dragons
44:38 GÓL FBC Dragons! 7:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #15 Jan Kašný (7:7)
43:39 Vyloučen hráč #87 Vojtěch Lojek družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za špatné střídání
42:43 GÓL FBC Dragons! 6:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #16 Samuel Zloch, asistoval #15 Jan Kašný (6:7)
42:22 GÓL FBC Dragons! 5:7
41:21 Vyloučen hráč #62 Simon Bartoš družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za blokování florbalky
40:25 Timeout FBC GEPARDI BRNO
40:25 GÓL FBC Dragons! 4:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Jan Kašný bez asistence (4:7)
33:07 GÓL FBC Dragons! 3:7
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Jan Kašný bez asistence (3:7)
33:07 Dragons pro pěkné, ojedinělé, individuální akci korigují stav.
30:00 Dragons nenachází recept na mladou dravost hravých šelem.
28:59 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 2:7
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #29 Adam Podolský, asistoval #4 Jan Bretfeld (2:7)
26:48 Vyloučen hráč #6 Zdeněk Provazník družstva FBC Dragons na 2 minuty za hrubost
25:08 GÓL FBC Dragons! 2:6
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Jan Kašný, asistoval #6 Zdeněk Provazník (2:6)
21:16 Vyloučen hráč #60 Lukáš Gregor družstva FBC Dragons na 2 minuty za špatné střídání
20:05 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:6
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #62 Simon Bartoš, asistoval #29 Adam Podolský (1:6)
18:18 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 1:5
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #4 Jan Bretfeld bez asistence (1:5)
16:54 GÓL FBC Dragons! 1:4
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #15 Jan Kašný bez asistence (1:4)
15:11 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:4
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #29 Adam Podolský, asistoval #62 Simon Bartoš (0:4)
15:11 Šelmy pokračují v ožužlávání dračích návnad.
12:35 Šelmy jsou dnes pořádně hladové.
10:15 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:3
09:01 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:2
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #45 Michael Novotný, asistoval #62 Simon Bartoš (0:2)
09:01 Po výborně sehrané standartní situaci zvyšují šelmy na 2:0.
02:08 Gepardi jsou po úvodní brance aktivnější. a Soupeře nebezpečně sevřeli v jeho hracím pásmu.
00:41 GÓL FBC GEPARDI BRNO! 0:1
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #87 Vojtěch Lojek, asistoval #6 Štěpán Rolinek (0:1)