• 45 44:05
    6:11
    (Nováček)

F.A.T.R. Dubňany - SFK Kozel Kroměříž 6:11
branky: 1. David Říha, 2. Adam Zlatník, 10. Adam Zlatník, 21. Jan Janáč, 35. Jiří Šťastný, 42. Jan Janáč - 6. Jan Hubík, 12. Lukáš Kasan, 12. Vlastimil Kolman, 23. Vojtěch Tereško, 23. Patrik Matoušek, 28. Lukáš Kasan, 29. Adam Stavěl, 30. Lukáš Kasan, 32. Vlastimil Kolman, 43. Patrik Matoušek, 45. Vlastimil Kolman; rozhodčí: Dominik Papp - Jan Duda; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Matěj Laxa ? - Tobiáš Surma ?; po třetinách: 3:3, 1:5, 2:3
44:05 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 6:11
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #10 Vlastimil Kolman, asistoval #11 Šimon Nováček (6:11)
42:12 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 6:10
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #5 Patrik Matoušek, asistoval #16 Vojtěch Tereško (6:10)
41:29 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 6:9
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč, asistoval #25 Jakub Kutálek (6:9)
40:07 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kasan družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:51 Vyloučen hráč #7 Jan Janáč družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za sekání
37:21 Lačnákovo břevno teď zaznělo celou halou, tohle ho i tým bude mrzet.
36:07 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kasan družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za hrubost
34:53 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 5:9
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #92 Jiří Šťastný, asistoval #11 Pavel Paulmichl (5:9)
31:23 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:9
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #10 Vlastimil Kolman, asistoval #3 Tomáš Hagen (4:9)
29:38 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:8
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #7 Lukáš Kasan, asistoval #5 Patrik Matoušek (4:8)
29:38 Kozel otáčí skóre, domácí nemůžou v klidu podržet balón.
28:17 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:7
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #12 Adam Stavěl bez asistence (4:7)
27:44 Timeout F.A.T.R. Dubňany
27:44 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:6
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #7 Lukáš Kasan, asistoval #16 Vojtěch Tereško (4:6)
22:50 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:5
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #5 Patrik Matoušek, asistoval #7 Lukáš Kasan (4:5)
22:07 Kasan po přehození Kutálkovy florbalky našel volej Tereška a ten zakončuje do odkryté brány.
22:06 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:4
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #16 Vojtěch Tereško, asistoval #7 Lukáš Kasan (4:4)
21:00 Janáč po Zlatníkově nabíječce posílá golmana na párek a opět si vytváří nýáskok na soupeřem.
20:59 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 4:3
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč, asistoval #23 Adam Zlatník (4:3)
16:24 Nešťastný odraz od mantinelu končí na lopatě Kolmana, který už neměl těžkou práci.
15:00 První třetina přinesla plno krásných zákroků brankářů, přestřelených branek, ale i pár ostrých slov vůči rozhodčím.
11:47 Kolman při standartce z velkého brankoviště přeloboval obranu domácích i s golmanem a srovnává skóre.
11:46 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:3
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #10 Vlastimil Kolman bez asistence (3:3)
11:13 Laxa se nestihl přesunout a Kozel trestá.
11:12 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:2
09:37 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 3:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník, asistoval #7 Jan Janáč (3:1)
05:44 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #2 Jan Hubík, asistoval #9 Denis Šimara (2:1)
01:42 Zlatníkův únik potrestal chybu obránce Kozla.
01:41 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 2:0
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník bez asistence (2:0)
00:35 Volejový forhend Říhy končí v síti.
00:34 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 1:0
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #99 David Říha, asistoval #23 Adam Zlatník (1:0)