4.

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

T.J. Sokol Břeclav - Hornets Brno ZŠ Horní 4:3pn
branky: 8. Mikuláš Bartal, 11. Borek Pihar, 33. Borek Pihar, N Šimon Miklík - 29. Patrik Salvet, 36. Dominik Mašek, 45. Jan Janíček; rozhodčí: Bruno Weber - Filip Volgemut; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michael Helešic ? - Ondřej Foltýn ?; po třetinách: 2:0, 0:1, 1:2
4 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #30 Šimon Miklík a vstřelil rozhodující gól (4:3).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #51 Patrik Salvet , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #12 Borek Pihar a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #31 Jan Janíček a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #30 Šimon Miklík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #22 Matěj Černoch , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Břeclav hráč #97 Eda Hűbner , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Hornets Brno ZŠ Horní hráč #51 Patrik Salvet a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:43 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #31 Jan Janíček, asistoval #34 Stanislav Pacal (3:3)
44:22 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
35:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #12 Dominik Mašek, asistoval #34 Stanislav Pacal (3:2)
32:23 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 3:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #22 Mikuláš Bartal (3:1)
28:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #51 Patrik Salvet, asistoval #31 Jan Janíček (2:1)
24:42 Vyloučen hráč #47 Pavel Gargulák družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:09 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:0
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #12 Borek Pihar, asistoval #47 Pavel Gargulák (2:0)
07:08 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 1:0
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #22 Mikuláš Bartal, asistoval #12 Borek Pihar (1:0)