3

1

3.

ŠSK ZŠ Očovská Hodonín - SFK Kozel Kroměříž 4:3pn
branky: 5. Šimon Brovják, 10. Josef Hojsák, 27. Teodor Žďárský, N Pavel Labaj - 4. Lukáš Kasan, 19. Vlastimil Kolman, 35. Patrik Matoušek; rozhodčí: Ondřej Pobořil - Alexandr Studeník; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Vališ ? - Jakub Kapounek ?; po třetinách: 2:1, 1:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #87 Pavel Vrbík a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #4 Jakub Hubík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #24 Pavel Labaj a vstřelil rozhodující gól (4:3).
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #15 Vlastimil Kolman a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #2 Šimon Brovják a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
42:55 Neskutečný zákrok golmana z Kroměříže!
40:48 Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
38:29 Labajova střela netrefila ani branku.
34:45 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:3
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #5 Patrik Matoušek, asistoval #15 Vlastimil Kolman (3:3)
33:55 Vyloučen hráč #7 Lukáš Kasan družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:41 Skvělý fanclub Kroměříže.
29:45 Josef opět netrefuje.
27:38 Supr střela Pepína Hojsáka!!!!
26:04 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 3:2
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #25 Teodor Žďárský, asistoval #24 Pavel Labaj (3:2)
20:50 Gymnasta Vlasta dělá roznožky u mantinelu.
20:02 NÁDHERNÁ SOUHRA HOJSÁKA A LABAJE :)
18:33 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #15 Vlastimil Kolman, asistoval #7 Lukáš Kasan (2:2)
18:32 Skvělá střela Vlasty.
17:15 HOJSÁK OPĚT NETREFUJE!!!!!!!!!!!!!!
16:00 Velká šance Vlasty!
09:39 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 2:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #18 Josef Hojsák, asistoval #24 Pavel Labaj (2:1)
09:38 Krásná souhra Labaj a Hojsák!
08:00 Vyloučen hráč #11 Šimon Nováček družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
04:12 GÓL ŠSK ZŠ Očovská Hodonín! 1:1
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #2 Šimon Brovják, asistoval #18 Josef Hojsák (1:1)
03:45 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 0:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #7 Lukáš Kasan bez asistence (0:1)
02:46 Očov neustále pressuje.