45
  • 45 44:20
    Židenice

K1 Florbal Židenice U19 - TROOPERS 4:8
branky: 6. Lukáš Ulbrich, 29. Adam Šimon Kasal, 40. Adam Šimon Kasal, 44. Jan Krahula - 11. Adam Smejkal, 21. Boris Novotný, 21. Šimon Koutný, 23. Šimon Koutný, 25. Jakub Poláček, 25. Vojtěch Mičulka, 31. Jakub Poláček, 38. Filip Ráček; rozhodčí: Jan Duda - Dominik Papp; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Tomáš Ursacher ?; po třetinách: 1:1, 1:5, 2:2
44:20 Timeout K1 Florbal Židenice U19
43:18 GÓL K1 Florbal Židenice U19! 4:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice U19 vstřelil #14 Jan Krahula, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (4:8)
42:01 Vyloučen hráč #19 Šimon Koutný družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:58 GÓL K1 Florbal Židenice U19! 3:8
Branku družstva K1 Florbal Židenice U19 vstřelil #68 Adam Šimon Kasal, asistoval #14 Jan Krahula (3:8)
37:57 GÓL TROOPERS! 2:8
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #9 Maxmilián Plas (2:8)
33:22 Vyloučen hráč #97 Abdelrahman Elhadidy družstva TROOPERS na 2 minuty za hra na zemi
30:58 Trestné střílení družstva K1 Florbal Židenice U19 neproměnil #14 Jan Krahula.
30:29 GÓL TROOPERS! 2:7
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #9 Maxmilián Plas (2:7)
28:58 GÓL K1 Florbal Židenice U19! 2:6
24:31 GÓL TROOPERS! 1:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #77 Boris Novotný (1:6)
24:13 GÓL TROOPERS! 1:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #6 Jakub Poláček, asistoval #78 Filip Ráček (1:5)
22:14 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #6 Jakub Poláček (1:4)
20:41 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #78 Filip Ráček (1:3)
20:13 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Boris Novotný, asistoval #23 Rudolf Stroblík (1:2)
16:15 Trestné střílení družstva TROOPERS neproměnil #9 Maxmilián Plas.
10:45 GÓL TROOPERS! 1:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #80 Adam Smejkal, asistoval #19 Šimon Koutný (1:1)
05:07 GÓL K1 Florbal Židenice U19! 1:0
Branku družstva K1 Florbal Židenice U19 vstřelil #33 Lukáš Ulbrich, asistoval #66 Václav Papoušek (1:0)