6:3
    Zdeněk PROVAZNÍK
    ()

FBC Dragons - FbC Panthers Pohořelice 6:3
branky: 9. Vratislav Svoboda, 10. Ondřej Navrátil, 31. Ondřej Navrátil, 41. Roman Půček, 42. Vratislav Svoboda, 45. Zdeněk Provazník - 8. Robin Švec, 26. Jan Urbanec, 30. Tomáš Hron; rozhodčí: Radek Šafář - Tomáš Dvořák; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Filip Jelínek ? - Tomáš Brychta ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 4:0
44:59 Kyjovští nakonec cestu k vítězství v tomto zápase našli, leč cesta to byla trnitá a klikatá.
44:09 GÓL FBC Dragons! 6:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník z trestného střílení (6:3)
43:22 Vyloučen hráč #27 Patrik Fiedler družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za blokování florbalky
42:30 Panteři nic nevzdávají a stále doufají v obrat. Rychle přistupují k hráčům s míčkem.
41:32 Timeout FBC Dragons
41:32 GÓL FBC Dragons! 5:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #89 Vratislav Svoboda, asistoval #17 Jan Šimeček (5:3)
41:32 Pohořelice ve snaze o vyrovnání utkání otevírají brány své tvrze a agilní Svoboda se prosazuje z levého kruhu.
40:26 Fantastická individuální akce Jana Kašného a přesná pobídka Zdeňka Provazníka vybídla Romana Půčka a ten dnes napotřetí svůj únik vyřešil.
40:25 GÓL FBC Dragons! 4:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #10 Roman Půček, asistoval #6 Zdeněk Provazník (4:3)
40:00 Zbývá posledních 5 minut zápasu.
39:02 Jelínek tygřím skokem uhájil akcie svého celku! Gólová šance Pohořelic!
38:50 Příští gól může být s vysokou pravděpodobností vítězný.
38:49 Timeout FbC Panthers Pohořelice
38:34 Nervozita svazuje Valáškovy ruce.
37:12 Těžko říct, zda domácí polevili nebo hosté přidali, každopádně jsou to právě Kyjovští, kteří udávají tempo.
36:14 Svobodova aktivita vedla k přihrávce na volného Kašpárka, ten střílí do břevna.
33:21 Půček sebral Furišovi na poslední chvíli zcela jistý gól, když zabránil přihrávce na něj směřovanou.
32:04 Pohořeličtí pokračují v aktivitě, vyrovnávací gól s jejich psychikou nijak neotřásl.
30:54 Navrátil z vrcholu přesilovkového deštníku zavřel oči a propálil domácího brankáře. 3:3!
30:53 GÓL FBC Dragons! 3:3
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Ondřej Navrátil, asistoval #89 Vratislav Svoboda (3:3)
30:15 Vyloučen hráč #61 Tomáš Skoupý družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za sekání
30:00 Domácí kouč ordinuje svým svěřencům důslednost v obraně a k tomu fyzickou hru.
30:00 Domácí florbalisté v druhé části otočili nepříznivý stav a jsou jen jednu třetinu od prvního bodového zisku v této sezóně.
29:25 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:3
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #33 Tomáš Hron, asistoval #14 Jakub Valášek (2:3)
29:08 Harca poslal bekhendovou střelu na Brychtu, ten vyrazil míček před sebe.
28:14 Tlak Draků mohutně sílí, v gól však svoji snahu prozatím neproměnili. Panthers pokračují v bezchybné obraně.
27:17 Navrátil našel krosovou přihrávkou volného Provazníka, ten minul.
25:06 Navrátil zatáhl za záchrannou brzdu a v úniku sekl Furiše. Ten svůj pokus při trestném střílení s velkou dávkou štěstí proměnil.
25:05 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #12 Jan Urbanec z trestného střílení (2:2)
22:35 Furiš vystřelil z levého kruhu, míček se odrazil do navracejícího se Navrátila, od něj nebezpečně na branku. Jelínek podržel svůj tým.
20:56 Kašný po individuální akci trefuje tyč!
18:59 Provázek zaváhal, Provazník nabídl do úniku míček Půčkovi, ten ale trefil pouze hruď Brychty.
17:31 Po nevýrazné akci domácích zvoní za Jelínkem pravá tyč! Vyrovnání teď visí ve vzduchu.
15:14 Propagační střela Jana Provázka z vlastního obranného pásma Jelínka nepřekvapila.
15:00 Kouč Pohořelic Filip Ramšák zdá se být po první třetině více spokojen, než jeho protějšek, kyjovský lodivod Pavel Berka.
14:11 Dobývání pohořelické Bastily kyjovským hráčům nevoní, zatímco jejich soupeř si generuje jednu šanci za druhou.
13:20 Aktivní Valášek prověřil z dálky pozornost Jelínka - neuspěl.
11:40 Pohořelice reagují na aktuální stav poctivou obranou a čekají na chybu soupeře.
09:48 Tak o této střele Navrátila se bude domácímu brankáři Brychtovi ještě dlouho zdát. Pavučiny vymeteny, paní uklízečka může zůstat doma.
09:47 GÓL FBC Dragons! 2:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #14 Ondřej Navrátil, asistoval #2 Adam Kašpárek (2:1)
08:42 Bleskový únik Švece na jedné straně a individuální akce Svobody na straně druhé znamená vyrovnaný stav 1:1.
08:41 GÓL FBC Dragons! 1:1
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #89 Vratislav Svoboda, asistoval #23 Roman Harca (1:1)
07:59 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 0:1
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Robin Švec bez asistence (0:1)
06:58 Z osy vystřelil domácí Valášek, toho vychytal dobře postavený Jelínek.
06:04 Oba týmy si vytvořily slibné šance, zatím bez gólového efektu.
04:13 Zloch v gólové šanci vychytán Brychtou!
03:40 Registrujeme první střelu na branku, má ji na svědomí kyjovský Půček. Neuspěl.
01:30 Vstup do utkání žádnou šanci nenabízí, týmy kombinují a poctivě brání.
00:00 Byl pozdní večer - 22. leden, večerní 22. leden - byl florbalu čas. Zdravím u on-line přenosu všechny fanoušky, kteří ještě nešli spát, a především věrného fanouška dědu Zlocha!