2

1

3.

Florbal Vsetín - Aligators U19 6:5pn
branky: 1. Filip Mynář, 8. Matěj Šebesta, 18. Matěj Šebesta, 33. Matěj Šebesta, 36. Matěj Šebesta, N Filip Mynář - 4. Šimon Grega, 18. Jakub Umlášek, 28. Petr Kučera, 33. Jiří Horák, 33. David Španěl; rozhodčí: Vladislav Tuček - Petr Pagáč; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ?, Lukáš Mucska ? - Zdeněk Korec ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #75 Jakub Umlášek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #18 Matěj Šebesta , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #23 Šimon Grega , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #20 Filip Mynář a vstřelil rozhodující gól (6:5).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Aligators U19 hráč #97 David Španěl a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Vsetín hráč #16 Martin Kovář a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:46 Vyloučen hráč #67 Tomáš Soják družstva Aligators U19 na 2 minuty za sekání
41:01 Timeout Aligators U19
37:21 Mucska skvělý zákrok.
35:11 Šebesta dneska na hřišti září!
35:10 GÓL Florbal Vsetín! 5:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #23 Jan Legát (5:5)
32:28 GÓL Aligators U19! 4:5
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #97 David Španěl, asistoval #98 Lumír Kramoliš (4:5)
32:28 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Lukáš Mucska družstva Florbal Vsetín
32:19 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #16 Martin Kovář (4:4)
32:19 Šebesta hattrick!!!
32:13 Timeout Florbal Vsetín
32:13 GÓL Aligators U19! 3:4
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #59 Jiří Horák bez asistence (3:4)
27:20 Hra začíná být napínavá..
27:18 GÓL Aligators U19! 3:3
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #10 Petr Kučera, asistoval #75 Jakub Umlášek (3:3)
25:10 Vsetín má teď obrovské šance na gól.
24:00 Šebesta skoro hattrick!
23:48 Legát si vodí hráče Aligators.
19:11 Horákovi se dneska na trestné nějak líbí.
19:10 Vyloučen hráč #54 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
17:26 GÓL Aligators U19! 3:2
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #75 Jakub Umlášek, asistoval #97 David Španěl (3:2)
17:10 GÓL Florbal Vsetín! 3:1
17:10 Legát, Kovář rychlá Šebestovi a ten skóruje.
15:50 Legát posílá Kovářovi a ten Malému, šanci ale neproměnil.
14:59 Vyloučen hráč #97 David Španěl družstva Aligators U19 na 2 minuty za vysoká florbalka
13:50 Horák zpoza brány střílí, rozhodčí ale neuznal.
11:46 Vyloučen hráč #54 Šimon Horák družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
11:30 Celý Vsetínský tým, skvělé nasazení.
10:00 Vsetín tlačí Aligators.
07:42 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Matěj Šebesta, asistoval #77 Kryštof Poruba (2:1)
07:42 Poruba našel Šebestu a ten zakončuje do brány.
06:25 Hra se přenáší ze strany na stranu.
04:39 Zbranek krásný blok.
03:45 GÓL Aligators U19! 1:1
Branku družstva Aligators U19 vstřelil #23 Šimon Grega, asistoval #10 Petr Kučera (1:1)
03:44 Kučera posílá Gregovi a ten zakončuje v bráně.
02:20 Vsetín se od minulého zápasu probral a jde do plných.
01:30 Poruba šanci neproměnil.
00:55 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #33 Ondřej Pobořil (1:0)
00:01 Úvodní buly pro tým domácích.