1

0

3.

TJ SOKOL LETOVICE - TROOPERS Delta 4:3pn
branky: 2. Marek Jílek, 7. Petr Pospíšil , 10. Dominik Pleska, N Petr Pospíšil - 3. Petr Kořenek, 24. Tomáš Tomko, 37. Jan Blažek; rozhodčí: Jan Ponížil - Jan Duda; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Pohl ? - Martin Kašparovský ?; po třetinách: 3:1, 0:1, 0:1
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Delta hráč #61 Martin Kořenek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #6 Petr Pospíšil a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Delta hráč #49 Jan Blažek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #3 Martin Učeň , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Delta hráč #13 Jindřich Jedlička , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ SOKOL LETOVICE hráč #10 Ondřej Kocúr , ale gól nevstřelil.
39:00 Zahájena trestná střílení
39:00 Ukončení 3. části
36:20 GÓL TROOPERS Delta! 3:3
Branku družstva TROOPERS Delta vstřelil #49 Jan Blažek, asistoval #5 Marek Těšlík (3:3)
34:33 Vyloučen hráč #76 Tadeáš Dvořák družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
24:32 Vyloučen hráč #5 Marek Těšlík družstva TROOPERS Delta na 2 minuty za sekání
23:52 GÓL TROOPERS Delta! 3:2
Branku družstva TROOPERS Delta vstřelil #23 Tomáš Tomko, asistoval #61 Martin Kořenek (3:2)
22:48 Vyloučen hráč #6 Petr Pospíšil družstva TJ SOKOL LETOVICE na 2 minuty za hrubost
22:48 Vyloučen hráč #49 Jan Blažek družstva TROOPERS Delta na 2 minuty za hrubost
21:21 Vyloučen hráč #23 Tomáš Tomko družstva TROOPERS Delta na 2 minuty za špatné střídání
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
09:05 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 3:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #55 Dominik Pleska, asistoval #76 Tadeáš Dvořák (3:1)
06:20 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 2:1
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #6 Petr Pospíšil , asistoval #76 Tadeáš Dvořák (2:1)
02:45 GÓL TROOPERS Delta! 1:1
Branku družstva TROOPERS Delta vstřelil #10 Petr Kořenek, asistoval #13 Jindřich Jedlička (1:1)
01:02 GÓL TJ SOKOL LETOVICE! 1:0
Branku družstva TJ SOKOL LETOVICE vstřelil #21 Marek Jílek, asistoval #71 Petr Šterc (1:0)