• 39 38:42
    6:2
    (Brabač)

FbC Panthers Pohořelice - FBC SLAVKOV B 6:2
branky: 15. Vojtěch Haleš, 16. Aleš Haman, 17. Martin Mlýnek, 30. Nicolas Vicente Marquez, 39. Vojtěch Haleš, 39. Jiří Veskerna - 13. Štěpán Uhlíř, 14. Michal Kučera; rozhodčí: Filip Havlík - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 3 + Martin Mlýnek OS:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Brabač ? - Jan Šícha ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:0
39:00 Střely ve 3. části: 11:10
39:00 Ukončení 3. části
38:42 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 6:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #68 Jiří Veskerna, asistoval #39 Petr Brabač (6:2)
38:42 O. MŮJ. BOŽE. BRABAČŮV DLOOUHATÁNSKÁ VÝHOZ NA BĚŽÍCÍHO VESKERNU, A PRÁVĚ TENTO DVÁTEČNÍ STŘELEC SE SICE NAPOPRVÉ ZMÝLIL, ALE NAPODRUHÉ UŽ NENENE.
38:23 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 5:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #50 Vojtěch Haleš, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (5:2)
38:23 Haleš jednoruč podepral míček a pinknul ho za čáru. Vypadá to slibně pro Pantery
37:15 Na střídačce Panthers už konečně figuruje i Mlýnek po odpykání osobky
36:34 Timeout FBC SLAVKOV B
36:34 Vyloučen hráč #68 Jiří Veskerna družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za nedovolené vrážení
36:34 Procházka sice z trestné lavice odešel, ale ihned ho tam nahradil Veskerna.
34:34 Vyloučen hráč #3 Martin Procházka družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za bránění ve hře
34:33 Zrotal čekal za bukem (on the doorstep, chcete-li), ale selhal před prázdnou kasou
32:46 Veskerna vybojoval faul a náležitě to taky oslavil
32:43 Pecha má dnes pech. Zakončil do konstrukce.
31:56 Vyloučen hráč #22 David Mládek družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za bránění ve hře
31:56 Mládek bránil ve hře. Dostal za to dvojku - bránění ve hře.
31:25 Míček dnes Veskernu nikdy neopustí, ten když ho má, tak ho nepustí. Doufám že to tak má i s holkama.
30:00 Před chvílí jsem dopapal velmi dobrý páreček s kečupem, kdyby vás to zajímalo
29:39 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 4:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #10 Nicolas Vicente Marquez, asistoval #42 Jakub Vacek (4:2)
29:39 NICOLAS. VICENTE. MARQUEZ. ČTYŘI. DVA.
28:43 Skoupéhp ochotné gesto, když podal spoluhráči Vicentemu jeho ztracenou hůl vyvolalo na pořadatelském stolku vášnivou debatu o tom, jestli se to může
26:20 Martin Mlýnek si může na trestné vychutnat své kafíčko, protože od rozhodčích vyfasoval 2+10
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Střely ve 2. části: 12:13
26:00 Ukončení 2. části
24:40 Vyloučen hráč #11 Martin Mlýnek družstva FbC Panthers Pohořelice - osobní trest
24:40 Vyloučen hráč #11 Martin Mlýnek družstva FbC Panthers Pohořelice na 2 minuty za nesportovní chování
24:00 Vacek si vynutil pozornost obránců svým nevybíravým natlačením do brankoviště
22:50 Martínkova vychytralá teč těsně vedle
21:19 Na Halešův jedovatý pokus našel golman stěží odpověď
20:29 Vacek leč neobratně, přesto nebzbečně obléhal bránu
20:13 Mlýnek lišácky vystihl rozehrávku a mohl mazat dopředu, ale míček mu uskočil
18:23 Skoupého švestka skončila zákrokem golmana
17:31 Wnetrzák, jemuž závidím jeho jméno, schytal míček nepříjemně do obličejovývh svalů
16:57 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 3:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #11 Martin Mlýnek, asistoval #8 Aleš Haman (3:2)
16:57 MLÝNKŮV ARRRRRCIGRANÁT PŘÍMO DO HORNÍHO RŮŽKU A MÁME OTOČENO!!!
15:06 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 2:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #8 Aleš Haman, asistoval #13 Tibor Pecha (2:2)
15:06 A ŘEKNĚTE A, ŘEKNĚTE L, ŘEKNĚTE E, ŘEKNĚTE Š, ŘEKNĚTE H, ŘEKNĚTE A, ŘEKNĚTE M, ŘEKNĚTE ZASE A, ŘEKNĚTE N, A ŘEKNĚTE ALEŠ HAMAAAAAAN!!! ITS A TIED GAME!!!! TO JE RÁNA KAPITÁNA
14:53 HALEŠ!!!!!
14:46 GÓL FbC Panthers Pohořelice! 1:2
Branku družstva FbC Panthers Pohořelice vstřelil #50 Vojtěch Haleš bez asistence (1:2)
13:53 GÓL FBC SLAVKOV B! 0:2
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #37 Michal Kučera, asistoval #18 Vojtěch Blaha (0:2)
13:41 Kučerův "long-range drive" byl na své cestě přizvednut a zaplaval až za Brabače
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 9:10
13:00 Ukončení 1. části
12:30 Marquezův príma padáček byl nad
12:20 GÓL FBC SLAVKOV B! 0:1
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil #84 Štěpán Uhlíř, asistoval #15 Adam Wnetrzák (0:1)
11:49 Mlýnkův bodyček připoměl chování šikanátora ve 4. třídě ZŠ o přestávce na záchodech
11:35 Nuda
08:33 Rozhodčím teď málem upadla ruka jak dlouho drželi výhodu
08:22 Vyloučen hráč #15 Adam Wnetrzák družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za sekání
06:12 Mlýnkův "crossing feed" na Pechu nedojel
05:51 Skoupý skoupě v situaci 2 na 1 trefil jenom konstrukci
04:27 Dalekonosná střela Slavkova neměla nárok
04:03 Procházka schytal tvrdou střelu do hýždí
03:28 Hrozivý giveaway Pohořelic, slavkovští svou střelu otřeli o železo
02:39 Jirka Veskerna do toho šlape už od začátku